Як збірна України програла вдома хорватам (ВІДЕО)

10
5

У вирішальному матчі за право виходу в фінальну частину ЧМ 2018 наші хлопці не змогли ні забити, ні втримати власні ворота сухими.

Хоча сказати, що наша збірна була приречена не можна. Більше того, у першому таймі саме українці були ближчими до того, аби відкрити рахунок. Натомість у середині 2-го тайму наша збірна двічі пропустила за менш як 10 хвилин: відзначився Крамарич. Спершу головою після навісу, а тоді ногою після прострілу. Дивимося, як це було.

Як наслідок цієї поразки саме хорвати посідають 2-ге місце у групі та проходять далі. Втім, не виключено, що навіть у випадку перемоги наша збірна поїхала б на чемпіонат світу 2018.