Якби не війна: В Ужгороді відкрили емоційну фотовиставку (ФОТО)

21
4

Відкриття фотовиставки та презентація книги відбулась вчора у галереї «Ужгород».

Усього експозиція налічує 122 портрети, розділених на 8 тематичних блоків. Перший був підготовлений минулого року до Дня закоханих, 14 лютого, та показує натхненну силу кохання, що допомагає вистояти крізь усі труднощі, з якими стикаються воїни та їхні половинки через війну. Про це розповідає Ужгородська міська рада.

Другий блок організатори підготували до Міжнародного жіночого дня, чим довели, що захисниками можуть бути не тільки чоловіки. Жінок, які також були (а третина все ще залишається) у зоні АТО, показали у розкішних дизайнерських сукнях, однак невід’ємним атрибутом фотосесії все ж залишалася зброя.

Третій блок присвятили професіям захисників із метою показати, що боротися за волю держави можуть не тільки власне військові.

Тему материнської любові до Дня матері також передали в окремому блоці фотовиставки, як і соціальний аспект війни.

Закцентували увагу і на частині «Невідомі Герої», а також показали легіонерів, які воюють на Сході – тих, котрі приїхали на фронт із різних країн.

Найбільше розчулило присутніх представлення блоку робіт про загиблих Героїв та відповідний відеоролик.

Наприкінці ужгородський ансамбль солістів під керівництвом Олени Короленко виконав «Камерну симфонію» Дмитра Шостаковича, присвячену пам’яті жертв фашизму та війни.

На виставці можна придбати однойменну книгу «Якби не війна», де майже на півтисячі сторінках вміщено повні історії героїв, зображених на картинах.

Кошти волонтери спрямовують на допомогу пораненим у шпиталях, родинам загиблих та на потреби хлопцям на передову.

Триватиме виставка до наступної неділі, 3 грудня, з 11 до 18 години. вхід – безкоштовний. 

Коментарі

А
Антон

Не якби не війна а (НЕ ЯКБИ МАЙДАН)Це факт і скоро це вже у голос будуть говорити

АМ
агент Микула

Критик - ото медведчуківський тролль. Іщи й тупорилий до того.

К
критику

пройде деякий час і будуть посіпаки ригіналів, відродження та єдиного центру тікати в срашу. І буде востребувана нова тема для них: як би так здриснути, щоб на першому фонарику не бовтатись на вітру. Здорове суспільство кажеш. це ти себе і уродів яким добре було при овочу здоровим суспільством називаєш? Ну потім це і розкажеш хлопцям які повернуться з війни.

К
Критик

Пройде деякий час і суспільством буде востребувана, з не меншим пафосом, нова тема: що зробити, аби здорове суспільство не допускало руйнівних революцій та інших зовнішніх руйнівних майданутх проектів

Читайте також