Яндекс з'ясував, що саме мешканці Ужгорода питали про кінець світу

42
1

Українські користувачі пошуку Яндекса почали активно цікавитися черговим "кінцем світу" ще наприкінці жовтня. А ближче до останнього тижня листопада про нього питали вже понад 15 тисяч разів на добу. У грудні щоденна кількість запитів зросла майже до 20 тисяч.

66% усіх запитів українців про кінець світу — це досить загальні питання без уточнення, наприклад, [кінець світу 2012] або [новини про кінець світу]. Приблизно в 17% випадків користувачі хотіли знати, що ж буде та чи буде взагалі: [кінець світу 2012 рік 21 грудня що буде в україні], [чи правда що буде кінець світу].

3% запитів про кінець світу — це питання про точну дату та час події: [коли буде кінець світу], [21 грудня 2012 року кінець світу о котрій].

2% — спроба знайти інформацію про "скасування" кінця світу: [кінець світу 2012 скасовується], [кінця світу в 2012 не буде].

Решта запитів (близько 12%) — це пошук фільмів, телепередач, музики, анекдотів, статусів і сонників на апокаліптичну тему: [кінець світу 2012 відео], [шукаю друга на кінець світу дивитися онлайн].

Приблизно в кожному восьмому запиті про кінець світу жителі Ужгорода, як і решта українських користувачів Яндекса, хотіли дізнатися думку різних авторитетних джерел.

Найчастіше шукали коментарі екстрасенсів та ясновидців (близько 5% усіх запитів), наприклад, [кінець світу 21 грудня 2012 року передбачення ванги]. На другому місці за популярністю (3%) Оракул Шамбали, Далай-Лама та інші тибетські монахи: [кінець світу 21 грудня передбачення тибетських лам].

Приблизно по 1% припадає на питання до вчених [кінець світу 21 грудня 2012 року думка вчених] і звернення до світових релігій: [кінець світу за біблією], [що говорить церква про кінець світу ].

Винуватцями події, індіанцями майя, користувачі цікавилися лише в 0,7% запитів — [кінець світу 2012 майя].

Дехто з мешканців Ужгорода питав і таке: [як ся можна спасти від кінця світу 2012], [кінець світла], [пакет для выживание на конец света].

Коментарі

ТМ
Так між іншим

Статистика українського інету: Google — 74.94% Яндекс — 18.27%

Читайте також