"Кава з ректором": Студентам УжНУ влаштували зустріч з Володимиром Смоланкою (ВІДЕО)

16
6

Зазвичай очільник спілкується з молоддю на факультетах або ж в ректораті, а це не завжди дозволяє спілкуватись відверто.

Саме тому Володимира Смоланку запросили до гуртожитку. Студенти цікавились про все, але чи не найбільше пріоритетами діяльності університету.

Загалом така ідея студентам сподобалась, адже вони розуміють, що очільник людина заклопотана вирішенням стратегічних питань, і в його обов'язки не входить бігати за молоддю і запитувати, як у них справи.

Більше про зустріч дивіться у сюжеті 21 каналу:


Коментарі

С
Студент

Підтримую все нище сказане

ВК
вася капелан

це не університет! Це насосна станція по викачуванню грошей в гуканів.

С
Справедливий

Приєднуюся до Рем

ДР
до рем

плюсую

Р
рем

Серед викладацького персоналу УжНУ на сьогодні спостерігається массове явище купівлі наукових ступенів кандидата та доктора наук. Нещодавно тільки притих скандал із купівлею собі вченоі ступені доктора наук молодим деканом одного із факультетів УжНУ. На багатьох факультетах УжНУ діють відповідні вчені ради із захисту дисертацій, які де-факто займаються массовим написання дисертацій на замовлення та іх продажем. Це все не сприяє підвищенню професіоналізму наукових кадрів, адже таким чином через корупційну щілину в сферу науки потрапляють люди далекі від неі. Достатньо тільки проглянути декілька сторінок наукового журналу УжНУ із статтями так званих докторів наук, і навіть непідготовленій фахово людині стає зрозумілим, що автори цих статей - люди далекі від науки, а іх кандидатські або докторські дипломи - це не свідчення рівня знань, а - доказ корупціі в сфері присвоєння наукових ступенів.

Р
рем

УжНУ як складова нашого суспільства має тіж самі проблеми, що і суспільство в цілому. Звичайно ж, основна проблема - корупція. Якщо на більшості факультетів середня корупційна ставка для вирішення проблеми із екзаменом чи заліком - на рівні 600-800 грн, то медфак тут суттєво випереджає решту факультетів - нерідко ставка за вирішення проблеми складає 300-500 долларів, а подекуди і 800-1000 долларів. Це звичайно не сприяє зростанню якості знань у студентів. З року в рік спостерігається падіння рівня підготовки і кваліфікаціі студентів (індикатор-провали по ЗНО із фахових іспитів та іноземноі мови при вступі на магістратуру) Інша проблема УжНУ - деградація наукових кадрів. Тільки в Украіні можливий наступний парадокс: частка докторів та кандидатів наук у загальній сукупності викладацького персоналу УжНУ зростає, а водночас із цим рівень викладання суттєво знижується. Не важко вгадати чому: корінь проблеми, звичайно ж, - знову проклята корупція.

Читайте також