Хлопець з мукачівського ВПУ зробив найкращий оберіг

14
0

Протягом березня 2012 року в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді згідно з наказами управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.02.2012 р. № 88 і 91 діяли виставки творчості учнів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів із бісероплетіння „Великодні візерунки” і відкритий конкурс із писанкарства.

 

Вони сприяли розвитку творчих здібностей, залученню широкого кола молоді до прикладної творчості, збереженню і розвитку народного декоративно-прикладного мистецтва.
 
У конкурсах брали участь юні умільці з Вищого професійного училища № 3 м Мукачево, Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, Міжгірського професійного ліцею.
 
 За підсумками обласного відкритого конкурсу з писанкарства переможцями у віковій категорії 15-17 років стали: Хоминець Володимир, учень ВПУ №3 м. Мукачево, за композицію „Великодній оберіг” та колектив учнів Міжгірського професійного ліцею за композицію „Пасхальний настрій” – ІІ місце; Марцичук Тетяна, учениця Міжгірського професійного ліцею, за композицію „Спочатку було яйце…”– ІІІ місце. У номінації конкурсних робіт також зайняли ІІІ місце Хоминець Володимир та Марцичук Тетяна. Усіх Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді гнагороджено дипломами відповідного ступеня.
 
За активну участь у даному конкурсі відзначено дипломом Галащука Руслана, учня Міжгірського професійного ліцею.
 
За підсумками обласної відкритої виставки з бісероплетіння „Великодні візерунки” дипломами ІІІ ступеня нагороджено Пупену Оксану, Попович Тетяну, Малюк Кристину – учениць Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ у номінації „Писанка”; композиція писанок учениці цього училища Карчевської Аліни – дипломом ІІ ступеня; картини Качур Ірини і Попович Тетяни та сувеніри Малюк Кристини – дипломами ІІ ступеня.
 
Вітаємо відзначених учнів та їх наставників і бажаємо подальших творчих успіхів в оволодінні професійними навичками, розвитку естетичних смаків.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також