
Спеціальний захист на виробництві дуже важливий для ефективного та безпечного процесу. Кожен співробітник перед тим, як заступає на посаду, обов'язково проходить техніку безпеки на виробництві, а також кожен робітник має право отримати захисне екіпірування абсолютно безкоштовно.
В залежності від сфери застосування, захисна екіпіровка може мати різну комплектацію. В екіпірування включають:
Спецодяг. Він може мати різні види, форми та захисні характеристики. Робочі напівкомбінезони мають великий попит через їх функціональність. Вони доповнюються, як правило, курткою, футболкою чи сорочкою. Купити спецодяг можна як за оптовими, так і за роздрібними цінами.
Також багато компаній замовляють розробку та індивідуальне пошиття спеціалізованого одягу. Пошиття спецодягу під замовлення має ряд переваг. По-перше, спеціалісти розробляють робочий одяг враховуючи всю специфіку роботи та індивідуальні побажання. По-друге, дуже часто компанії замовляють пошиття спецодягу в корпоративних кольорах та з іншими атрибутами корпоративної культури. Також нанесення логотипу - одна із популярних послуг. Лого - це обличчя бренду, яке уособлює в собі головні цілі, цінності та ідеї. Існує декілька видів нанесення логотипу:
- Термодрук. Даний вид відрізняється тим, що підходить для зображення навіть самих дрібних деталей.
- Шовкографія (трафаратний друк). Самий бюджетний варіант.
- Вишивка машинна. Самий довговічний вид нанесення логотипу. Вишивка не деформується після багаточисленного прання, не тускніє і зберігає свій колір довгий час.
Спеціалізоване взуття знижує ризик травмування. Залежно від наявних захисних елементів, спецвзуття може захищати від проколів та порізів стопи, удару та здавлення, ковзань, статичних розрядів, підвищених та знижених температур.
Засоби індивідуального захисту - забезпечують спеціальний захист.
Рукавички робочі – самий затребуваний захист. Рукавички знаходять своє застосування у багатьох сферах діяльності. Залежно від виду, робочі рукавички захищатимуть від тих чи інших несприятливих факторів.
Спецвзуття розрізняють за такими характеристиками:
- Вид. Взуття може бути як відкритого, так і закритого типу. Розрізняють такі види спецвзуття: черевики, чоботи, кросівки, туфлі, сандалії, сабо, капці, крокси.
- Сезон. Залежно від сезону, взуття має ті чи інші характеристики.
- Матеріал верху та матеріал підошви - від цих характеристик залежать властивості робочого взуття. Наприклад, спеціалізоване взуття з підошвою з двошарового поліуретану матиме антиковзні властивості, стійкість до олій і нафтопродуктів
- Захисні елементи виконують важливі захисні функції.
- Клас захисту. Від наявності або відсутності захисних елементів та властивостей спецвзуття має певний клас захисту.
Також зимове спецвзуття може мати додатковий наповнювач або підкладку, які зберігають тепло, не пропускають повітря і мають термоізоляційні властивості. Підкладка може виконуватися із флісу, вовни, натурального чи штучного хутра.
Ми рекомендуємо дуже ретельно підбирати захисне екіпірування від перевірених брендів. Наприклад, компанія "Північ-Спецодяг" https://mestprom.com більше тридцяти років працює на українському ринку з перевіреними та якісними виробниками.