Лавандова гора на Закарпатті: Як проста фотозона за сезон може змінити імідж району (ФОТО)

41
0

Цього літа соцмережі Закарпаття заполонили фото з лавандової гори у містечку Перечин, що на Закарпатті. І це гарний приклад того, як рукотворні туристичні локації дають поштовх для внутрішнього туризму.

Здавалося б, де Перечин, а де турист: місто завжди було транзитним, яке проїжджали дорогою на "Красію", Лумшори чи Воєводино. А тепер, люди з усієї області та її меж їдуть, аби отримати емоцію, милуючись ароматами та кольорами квітів, які у всіх асоціюються з Провансом на півдні Франції.

Навіть організатори екскурсійних турів починають включати цю локацію до своєї програми, а фотографи запрошують на платні фотосесії. Безперечно, наступного року таких турів буде більше.

Звісно, це сезонний туристичний продукт лише кількох тижнів літа, але він все одно дає безліч можливостей місцевим підприємцям організувати подібні продукти та "магнітити" для подорожуючих.

Це показовий приклад іншим, адже будь яка ідея може успішно втілитися в життя і приносити, якщо і не миттєві прибутки, то перспективу і задоволення від результату своїх старань.

Місцеві підприємці повинні підвищувати сервіс послуг та якість локальних продуктів, аби люди повертались сюди знову і знову.

До прикладу, у Перечині ще одним зразком розвитку та промоції території є виробництво крафтових сирів "Перечинська мануфактура". Підприємство вже активно стає брендом Закарпаття та за його межами.


Потрібно розуміти, що все починається з ідеї, а ідей у закарпатців багато, адже тут найвищий відсоток людей, які їздять за кордон.

Справа за малим - втілювати ці ідеї в життя та дбати про підвищення якості послуг, обслуговування та продукту. У такому випадку, можливо, за кілька років Закарпаття закріпить за собою статус не лише "піти в гори", але і зможе показати сервіс на рівні хоча б найближчих європейських сусідів.

Як на Закарпатті створили найбільшу плантацію лаванди в Україні, дивіться у спеціальному репортажі Mukachevo.net.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також