надійна опора залізничників
У 1953 році було створено дорожньо-транспортне управління міліції Львівської залізниці. Впродовж десятиліть змінювалася його назва: управління транспортної міліції, Львівське управління МВС на транспорті, Західноукраїнське управління.
Теперішня його назва - управління МВС України на Львівській залізниці, яке складається з 12 лінійних відділів, 5 відділень, 21 лінійних пунктів. Розташовані вони на території семи західних областей, де знаходиться господарство Львівської залізниці. У них несуть службу 1300 правоохоронців.
Цей спеціалізований орган внутрішніх справ забезпечує стабільне функціонування транспортних артерій держави, безпеку вантажних і пасажирських перевезень, захист особистих і майнових інтересів громадян від злочинних посягань, підтримання належного правопорядку на об’єктах залізниці.
Заступник начальник ЛВ на станції Королево Антон БРИЧ розповідає:
- Високу оцінку роботи транспортної міліції дав начальник залізниці. Він сказав, зокрема, що завдяки надійній підтримці транспортних правоохоронців залізничники мають можливість виконувати відповідальні завдання, покладені на них державою.
На сьогодні, продовжує офіцер, ми спільно з працівниками залізниці проводимо профілактичну роботу серед пасажирів щодо запобігання порушення правил перебування на коліях та залізничному транспорті. Але, як стверджують мої підлеглі, допоки існуватиме таке поняття, як людський фактор, порушники на сталевих магістралях були, є і будуть. Адже залізниця - це об’єкт підвищеної небезпеки. Вона не прощає помилок.
Специфіка роботи оперативників, які працюють над викриттям “вагонних” та “вокзальних” злочинів, є доволі показовою, розповідає далі мій співрозмовник. Інколи їм доводиться розкривати такі кримінальні виверти, що і в сні не побачиш. Дуже добре розслідує такі справи старший оперуповноважений карного розшуку ЛВ на станції Королево майор міліції Віталій Вамош.
А дільниця в нас дуже велика: Королево-Великий Бичків та Королево-Дяково. До слова, у сфері вантажних перевезень спостерігається спад рівня зареєстрованих злочинів на десять відсотків.
Наостанок хотілось би сказати кілька хороших слів про наших працівників, особливо про старшого лейтенанта Василя Богдана, прапорщика Івана Сухана, молодшого сержанта Івана Чернянчука, старшину Віталія Міговка, капітана Павла Фабріція та інших.