Мер Ужгорода звернувся до досвіду Гітлера

21
3

У наведенні ладу в комунальному господарстві

Під час сьогоднішньої прес-конференції мер Ужгорода Сергій Ратушняк прокоментував збільшення тарифів на вивезення сміття в місті.

За його словами таке збільшення є економічно обґрунтованим: «Ми кричимо, що має прибиратися сміття в місті. Але тепер скажіть — скільки ви сплатили за це? Чому ви вважаєте, що за ковбасу і горілку в супермаркеті треба платити грошима, а прибирати сміття має дядя Вася? На 100% сплачують лише бюджетні організації та бізнес. Приватний сектор нині розраховується на 25%, багатоповерхівки не сплачують і 10%. І це при тому, що 78% сміття накопичується від населення. Ми вирівняли тарифи до економічно обґрунтованих. При цьому рентабельність прибирання сміття для ужгородців усього 2-3%!. Ніхто жирувати за їхній рахунок не збирається», — переконує Сергій Миколайович.

Натомість на запитання, чи можливо змусити людину платити такі суми за вивіз сміття, мер Ужгорода як приклад навів досвід… Адольфа Гітлера. «Це звучатиме цинічно, але знаєте коли розпочалося створення великої Німеччини? Коли Гітлер прийшов до влади, в країні панував бардак, бруд, невиплата пенсій і зарплат тощо. Він розстріляв перших триста «зайців», які не сплатили за проїзд у трамваї. З цього моменту розпочався момент створення великої Німеччини. І донині німець навіть не поїде, але заплатить за проїзд», — сказав Сергій Ратушняк.

Коментарі

У
Ужгородець

Ну і чим завершилось царювання Гітлера для Німеччини

Д
демократ

Тарифы не обоснованы.Не достаточно кричать мало!Но Г итлер был шизофреник который плохо кончил.

ММ
Ми мерзнеме тому,

що збойники находяться в Києві. ТОЛЬКО ЗА ТРАНЗИТ НЕФТИ И ГАЗА ЗАКАРПАТЬЕ ЕЖЕГОДНО ПОЛУЧАЛО БЫ БОЛЕЕ $200 МЛН!!! Интересная арифметика! Оказывается, территория проживания русинов на юг от Карпат, согласно терминологии Сен-Жерменского соглашения, то есть нынешнее Закарпатье, только за транзит газа по своей территории должно бы получать при нынешних тарифах $150 млн. За транзит нефти по той же территории при нынешних тарифах – более $ 50 млн. ИТОГО: $200 млн. в год! И кто после этого будет говорит

Читайте також