Міжгірські учні МАНу відпочивали і навчалися у Сумах і Криму

12
0

При Міжгірській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Августина Волошина активно працює відділення школи Малої академії наук України (МАН), що сприяє виявленню, розвитку та підтримці обдарованої і талановитої молоді, основна роль у вихованні якої, звичайно, належить педагогам освітнього закладу. Впродовж навчального року вихованці МАН беруть участь в олімпіадах та конкурсах різних рівнів, де добиваються хороших результатів.

Як нагорода за продуктивну працю впродовж року, кращі манівці стають учасниками літньої Всеукраїнської школи МАН України. Цьогоріч з 14 по 25 червня в літній фізико-математичній школі в Криму брали участь десятикласники Іван Живчин та Юлія Пазина. В аналогічній хіміко-біологічній, яка проходила в м. Суми — Оксана Маслей та Вікторія Гримут.

Своїми враженнями діляться учасники Всеукраїнської школи МАН України, учні Міжгірської спеціалізованої ЗОШ ім. А.Волошина.
 
Іван Живчин: — Навчання в школі малої академії наук України, що успішно працює при нашому освітньому закладі дають, звичайно, позитивні результати. Завдяки нашим педагогам я полюбив точні науками — математикою, фізикою… Впродовж минулого навчального року був учасником олімпіад та конкурсів різних рівнів, де добивався непоганих результатів. І ось мені випала честь поспілкуватися з своїми ровесниками, які теж захоплюються точними науками, на чорноморському узбережжі в Криму.
 
У відомому курортному містечку Євпаторія я познайомився не тільки з талановитими і обдарованими хлопцями і дівчатами, а й мав нагоду послухати лекції провідних викладачів найкращих вишів України. Навчальною програмою для нас було передбачено практичні заняття та лабораторні роботи, цікаві експерименти такого характеру, які ми не маємо можливості пройти у своїх навчальних закладах. Цим самим я збагатив свої знання з математики і фізики, буду їх вдосконалювати, працювати над собою в подальшому, аби згодом після закінчення загальноосвітньої школи стати студентом Київського авіаційного інституту.
 
Юлія Пазина: — За можливість поєднати відпочинок з навчанням у Всеукраїнській школі МАН України я, в першу чергу, завдячую своїм вчителям та класному керівнику Світлані Василівні Живчин, яка допомогла у спрямуванні моїх здібностей та нахилів. Організатором такого престижного відпочинку є Національний центр МАН України, який зібрав обдаровану молодь з різних регіонів нашої держави.
 
Тут я почерпнула багато нових знань з профільних предметів та приємних і незабутніх вражень від відвідин визначних пам’яток культури та історії міст Севастополь, Крим тощо, познайомилася з новими друзями, з якими підтримуватиму зв’язок й надалі. Ну, а видане мені свідоцтво про навчання у Всеукраїнській літній фізико-математичній школі спонукатиме до подальшої плідної праці, вдосконалення знань, що, сподіваюся, й допоможе мені стати студенткою Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.
 
Оксана Маслей: — Зазвичай літня хіміко-біологічна школа Малої академії наук України проходить у м. Суми. Стати її учасником мені допомогли напружена праця впродовж навчального року та бажання глибше пізнати науки — біологію та хімію. Заняття проходили за фаховими секціями, серед яких була й медицина. Я вперше мала можливість брати участь у визначенні групи крові, спостерігати за ходом операцій на макетах тварин та людей. Все було дуже цікаво, що й спонукало замислитися над вибором майбутньої професії.
 
Вікторія Гримут: — Як уже сказала моя подруга, крім незабутніх і вражаючих практичних занять з медицини, досліджень та лабораторних робіт з хімії програма була насичена цікавими подорожами, навчальними екскурсіями по ботанічному саду, парку та музеях. Запам’яталися вечори відпочинку. Ми мали можливість побувати на концертах талановитої молоді, насолодитися органною музикою у філармонії тощо.
 
Тут ми навчилися працювати в колективі в атмосфері доброзичливості, взаємоповаги, поєднали навчання з відпочинком. У новому навчальному році, що чекає на мене попереду, вчитимуся ще краще, аби стати успішною в подальшому житті.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також