Мрії збуваються: Юні журналісти Мукачева зустрілися з футболістом «Динамо» та відомою ведучою (ФОТО)

69
0

Mukachevo.net час від часу публікує роботи учасників гуртку "Юні журналісти", що працює при Мукачівському центрі дитячої та юнацької творчості. На заняттях гуртка «Юні журналісти» поміж іншим ми вчили і про «плюси» та «мінуси» професії журналіста. Один з « плюсів» - знайомства з різними людьми.

Днями з юними журналістами зустрівся голкіпер юнацької команди «Динамо» Київ Руслан Нещерет - наш земляк, який у дитинстві грав за команду «Соколята». Ще тоді його помітили і пропонували переїхати вчитися і тренуватися в Києві. Спочатку батьки не хотіли відпускати хлопця у світ, але врешті погодилися на нову пропозицію і з 12 років Руслан живе, вчиться і займається футболом у Києві. Під час зустрічі ми засипали його безліччю запитань…


- Хто був вашим першим тренером?

- Напевне бабуся( посміхається Руслан), вона відправляла на вулицю з м»ячем і, головне, наказувала не розбити ніяку шибку .

- Це так одразу сталося : раз і «Динамо» ?

- Мамі зателефонували і сказали: « Ми хочемо подивитися. Подивилися і одразу взяли.

- А чому саме воротар?

- У 8 років я хотів бути нападаючим, але стомлювався, бо дуже багато бігав, і попросився у тренера стати на ворота, він сказав: « Давай!».У нас тоді не було воротаря і я ним став .

- З якого футболіста-кумира ви берете приклад?

- Мені з дитинства подобався Кріштіану Роналду, як тільки побачив його на екрані, одразу почав слідкувати на його грою. Він для мене і досі, як ідол і приклад прагнення до чогось нового.

- Як воротар юнацької команди «Динамо» Київ став головним голкіпером у матчі Ліги чемпіонів проти «Барселони»?

-У нас захворів головний воротар Георгій Бущан, був ще , звичайно,іДенис Бойко навіть зіграв одну гру, алевона задовольнила головного тренера. То ж я сиджу в кімнаті і тут мені дзвонить тренер і каже: « Через чотири дні у нас гра зБарселоною, їдеш… Я трохи, та що там трохи, всерйоз захвилювався, як я, простий хлопець з Мукачева,і їхати до Барселони та ще й грати проти Мессі.

- Як ви змогли витягнули удар з дев»ятки, який пробивав Мессі. Чи це ви вгадали, чи якось зрозуміли, куди він буде бити?

- У нас завжди перед матчем 2-3 години в неділю аналіз гри кожної команди. І на установках, які там були, був момент, коли Мессі бив такий же удар Ліверпулю і забив. Я згадав цей момент і… вгадав.

- За секунди до початку матчу з Барселоною, які були ваші емоції?

- Я перший раз побачив легендарного Мессі в житті, доти бачив тільки по телевізору, а тут він ходить поряд біля мене. Я був в шоці...

-Чи підходив після матчу до вас Мессі?

-Він одразу кудись щез, але, правда, майку в нього хтось таки забрав.

- Які у вас відносини з командою і тренерським штабом?

- Хороші. Молодих хлопців трохи «підтравлюють», мовляв, поки м'ячики поноси і т.д. У нас такого немає, вік приблизно однаковий, а це добре.

-Як помінялася команда з приходом Луческу?

-Ментально змінилася ,він почав у нас вірити і моментально всі помінялися. Наприклад, Коля Шапаренко, його Михайличенко постійно заганяв у дубль. А Луческу у нього повірив і він тепер Микола грає на високому рівні.

- Якими словами можете описати Луческу?

- Досвід, майстер, переможець по життю.

- Скептиками призначення Луческу було сприйняте неоднозначно, а як сприйняли ви?

-З точки зору футболу - позитивно, тому, що ми не могли нічого за 4 роки виграти, а тут за один рік - три трофеї.

-Як команда ставиться до того що ультра «Динамо» «гноблять» Луческу?

- Ми це не підтримуємо. Вони хотіли результат, він їм дав результат. Не знаю, що їм не так.

- Луческу виростив багато популярних гравців (бразильців) у «Шахтарі». Як думаєте, чи хотів би він привести бразильців і у «Динамо»?

-Ні він відмовився від трансферів, а попросив, щоб обновили базу.

- Динамівцю Георгію Бущануголкіпер-легенда з «Ювентуса» - Буффон через відео звернення побажавуспіху. Хто надихає вас?

-Мене надихають Едерсон, тер Штеген, Аліссон. Від першого через агента навіть дістав майку з автографом.

-За всю історію Динамо мало багато цінних, сильних футболістів. Кого б ви хотіли повернути в Динамо?

- Віду –захисника, він мені дуже подобається.

-За яку команду ви хотіли б пограти?

- Я б хотів пограти за «Реал».

- Які мови ви знаєте?

- Українську, російську і частково англійську.

-Чим ви ще займаєтесь крім футболу?

-Теніс дивлюся, граю в баскетбол, шашки.

-Якщо не футбол, то яка спеціальність?

- Поки що не думав.

- Ви ще учитесь?

-Так, ( жартує) казали щоб через 4 роки зайшов забрати диплом .

- Колись займалися ставками?

- У нас в контракті сказано – не можна!

- Доки дійсний контракт з «Динамо»?

- До 2024 року. Я переписав його рік тому.

-Який ваш улюблений фільм?

- «Я – легенда» . Я люблю такі фільми, апокаліптичні. Але взагалі рідко дивлюсь фільми.

-Яку музику слухаєте?

- Американський реп.

-Якщо знаєте такого хлопця як Нурієв, то, як ставитесь до того що він взяв азербайджанський паспорт?

-Я досі в шоці. Ми з ним знайомі ще з дитинства , грали з ниму футбол. Він дуже і дуже талановитий і ось таке. Може обставини?

-З ким ви дружите?

- Миколенко, Забарний, Сирота…

-У які ігри граєте?

-Пабг, контр-страйк.

-Які правила харчування на базі?

-Не їсти конфети, печиво, сухарики, чіпси ті ін. Словом, все некорисне.

- У вас були травми?

- Були і не раз, власне, і зараз у мене посттравматичний період, тому і зміг прийти до вас.

Дякуємо за розмову. Записував Дмитро Ладомиряк.


«Потрібна розмова». Саме таку назву носить програма Богдани Цьоки на Ютуб каналі. Цими ж словами можна назвати і нашу зустріч з відомою журналісткою.


Коли пані Богдана завітала на заняття гуртка «Юні журналісти» при МЦДЮТ, ми були в захопленні. Звичайно, ми за час навчання отримали не тільки теоретичні знання , а й багато дізналися про будні журналістів, адже керівник гуртка у свій час пройшла чудову репортерську школу- працювала в газеті, на радіо, на телеканалі і може розповісти чимало цікавого. Та зараз дуже бурхливо розвивається так звана інтернет – журналістика і наразі вона не так вивчена… То ж розмова з яскравою представницею цього напрямку нам і справді була потрібна. Ще одне підтвердження: ми всі слухали її цікаву, емоційну, , схвильовану розповідь, буквально, затаївши подих. А потім були нескінченні запитання, які ми один поперед одного ставили пані Богдані про все: дитинство, навчання, життєвий і професійний шлях, героїв програм, успіхи і невдачі, плани на майбутнє. Як виявилося, Богдана Цьока народилася у невеликому селі поблизу Мукачева, у звичайній родині, з дитинства допомагала з хатніми справами, доїла корів, поралася на городі, але, попри це, знаходила часі вчилася гарно. А ще -мріяла…

Мрія збулася, коли Богдана поступила в Ужгородський Національний університет на відділення журналістики. Уже на другому курсі, почала писати, «підробляти» на телебаченні. Відтак, багато років пропрацювалау ТРК «Тиса» на ранкових ефірах. Пані Богдана розповідає, що цінніший досвід важко уявити. По – перше, це гартувало волю. Ще весь Ужгород спав, а знімальна група прямувала на роботу, міг не прийти ранішній гість і доводилося якось викручуватись, не говорячи вже про якісь технічні неув»зки. Зате накопичувався запас слів, більшало знань у найрізноманітніших галузях, ширшало коло знайомих. Вона зрозуміла, що не тільки їй цікаві люди, їх досягнення і проблеми, повороти долі і підніжки фортуни, а й вона сама цікава людям. Так виникла задумка програми «Потрібна розмова». Саме тут вона у повній мірі змогла розвернутися у найулюбленішому жанрі – інтерв'ю. І якщо на телестудії її обмежували часові рамки, та й, що гріха таїти, певна цензура ( незадоволення якихось чиновників роботою журналіста викликати можна на раз), то у власній студії, в особистій програмі вона собі і редактор . і ведуча. І цензор. А обмежують лише глядачі, які хочуть дивитись цікаві програми. Щоб було справді цікаво і нестандартно, Богдана провокує та іронізує, жартує, не боїться гострого слова. Її відвертість і розкутість імпонують і гості програми нормально реагують на розмову, відповідають з гумором.

-Я хочу, аби під час запису людина залишалася собою , не добирала ретельно слів, щоб здаватись якоюсь іншою, ніж є насправді. Хоча, на жаль, наші люди нерідко бояться відвертості, – каже журналістка. Сама вона не тільки відверта, але й дуже самокритична і вимоглива до себе. Свою популярну «Потрібну розмову» пані Богдана вважає новим досвідомі наразі не готова сказати, що знайшла баланс і всім задоволена.

…Після цієї зустрічі багато хто з гуртківців підписався на Ютуб канал Богдани Цьоки і ми з нетерпінням чекаємо нових програм.

Альона Сіткова.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Читайте також