Мукачівський вокаліст Назарій Попович презентував пісню "Білий янгол" (ВІДЕО)

2367 16

До Великодня юний талановитий співак заспівав дуже гарну композицію.

Виконавець Назарій Попович багаторазовий переможець всеукраїнських пісенних конкурсів.

Над новою композицією працювали Тетяна Рибар (слова), Ігор Білик (музика), Андрій Мильчук (аранжування), Анатолій Рябінін (запис голосу).

Записували нову пісню на студії звукозапису Палацу культури і мистецтва у Мукачеві.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

M
Mariia.todoryuk@gmail.com

Мирного неба на планеті Земля для всіх людей доброї волі

M
Mariia.todoryuk@gmail.com

Слава Ісусу Христу! Навіки Слава! Мирного неба всім дідям Землі!

*
*****

московський патріархат - це розплідник колаборантів, які працюють на нацистську росію. Все це кодло треба було вигнати з України ще в 1991 р.

Н
нашинець

(10) Про то што такому тУманові ги я щи й медвідь на ухо на ступив і говорити не треба. Пісню я вопше не слухав а лем прибіг сюда впрягатися за мацалькьських пупів і навалити дурні про заперевальних і націоналістів. Вобшем тіпічний говнашинець

Н
нашинець

(9) МГКЄ такий же розсадник баламутства і сепарні як і РПЦ. гНіл - не менший баламут чим пуп Сидор

Н
нашинець

(6) Я не лем водков ся закинув а й ще косяка дунув, і в ня докус конфузія в копоні ся стала, раздвоєниє лічності (7) Історію я учив по казочках Магочія і бредням Гецка. Про то што Гецка, Разгулова і Гегальчія не знав я моцно збрехав. (8) Назарій молодєц, айбо най ся з такими РПЦшними баламутами ги я ся не водит, гнати нас треба удціль

Н
нашинець

(1) То што Ви провокатор, ясно указав факт, што йтсе употребили моє имя "нашинець" для конфузії читателюв. (2) Ко є Гецко де факто не знаву, бо колим жив у Мукачові Гецко иштьи ся ненародив. (3) Айбо в Мукачові, як дітвак чувим фразу "заперевальні" часто, а то предсталяло територію од хрептів Карпат аж за Урал. (4) То боло в часох вождя Й. В. Сталіна, а од заперевальних ай то тямлю, што говорили "Ви местные, такие некультурные, мы вас отсюда вывезем!" То боли "советские люди" а межі нима ай "советские українці". А копа іх боло ай в Політбюро за СССР починаючи від Нікіти Хрущова. Хочете точніше, можу Вам написати што робив проти Греко-Ккатолицької церкви. (5) Плюєте слова "сепар етц." Близська економічна сполупраця с Чехійов, Словакійов, Аустрійов, Мадярштинов, Румунійов націоналістичним фанатикам є сепарація а чорта їм залежить як живуть люди. То добре відіти на реакції к кліпу Назарія Поповича.

Н
нашинець

Назарій Попович є дуже талановитий, має прекрасний голос, жаль ош я лем красно вміву орати "Занято!" в бударі. Но зато на нервах не бідово бренчу а не так давно зачав брати онлайн-уроки по ігрі на кожаній флийті і карманнюй перкусії.

Н
нашинець

Нич в ми не видавало тупоголового пудгецкового русуна-сепара як слово "заперевальні". Добрі ош туйка мош фіркати анонімно бо в реалі за такоє давно би удчестовали муй мордільник арматуриною а пак удправили відсі гет з триколорнов ряндов пудгецкової русі в гузиці. Перебачте што долі сам до ся зачав казковати - замного перегостив ся на паску.

Н
нашинець

Помиляєте ся честована/ий Правда, кідь думаєте, ош маєте патент на правду. Дітвак Назарій Попович є дуже талановитий, має прекрасний голос а кліп є дуже імпресивный. А то є главноє! Московськый чи Київський патріархат, то є ваша проблема, котру заперавальні принесли зо собов, а не коріного населеня Закарпатя. Поносуйте ся у поліції кидь тота православна церква ширить наркоту, або иштьи ліпше в Європейський парламенті в Штрасбургу, аби знали, як и які проблеми рішаєте ай за іх гроші. P.S. Радуву ся ош иштьи єден "нашинець" ся присоєдинив. Боло бо од Вас честований нашинець дуже файно, кібо йсте ся означили "нашинець-2", аби читателі знали, котрий нашинець коментує.

Н
нашинець

Кіть ви майже втямили, я ходжу товкти чолом у притони УПЦ МП і кланявусь сепарами тіпа Сидора ці Феодора, і щи й люди туйка баламучу.

П
Правда

До всіх нижніх дописувачів: я про хлопчика не писала, я писала допис про організаторів кліпу. Читайте і розумійте правильно. Чому зйомки проведені у московській церкві . А той московський піп мав проблеми із наркотою.

Н
нашинець

Пишу по-нашому. Назарій Попович є дуже талановитый хлопиць и надійме ся ош буде мати возможность свуй талант далше розвивати. А я впевненый, што прийде час, коли Назарій Попович,уж на повно с розвинутим талантом, буде співати на тих язиках на якых бисідувуть люди на Закарпаті: русинськи, українськи, руськи, мадярськи, румунськи, а можно ай їдиш, як колись пув міста Мукачева бисідовало. А тоті, котрі плетуть політику до церкви, мали бо знати ош ани Майвисшый на Небі, ани Христос не мавуть національність. Коріні закарпатці бо мали тямити, ош Христіянство на Закарпаті має коріння в Христіянській місії святих Кирила и Мефодія и датує ся роком 863, а христіяни споза Карпат датувуть роком 988 и мавуть традіції святого Володимира, айбо всі молять ся до Майвисшого на Небі и до Исуса Христа.

Д1
до 15:52

Пудсікорнику, будеш примотаний до хаймарса в обнімку з РПЦшними попами, за яких ти тут впрягаєшся, і полетиш до своїх "братушек" аж морда задимиться.

НП
Не правда

Ми з нижніми ні на фронт Не поїдемо, ні співати не знаємо. Тому нас дратує Назарій.А дітвак співає на Державній мові.Як важко у далекому тилу усіх вчити

П
Правда

Запис зробили у московській церкві. Ви , шановні автори за московського ворога? Тоді їдьте до Москви.

Читайте також