Микола Вегеш: «Навчання в УжНУ коштуватиме стільки ж, як і в минулому році»

19
0

21травня в Ужгородському національному університеті на економічному факультеті відбувся традиційний «День відкритих дверей», де майбутні абітурієнти мали нагоду познайомитися з УжНУ, особливостями цьогорічної вступної кампанії, керівництвом вишу та факультетів.

Ректор, професор Микола Вегеш, вітаючи майбутніх абітурієнтів, розповів про історію та досягнення УжНУ, переваги університету над іншими навчальними закладами області. «За останні 5 років в Ужгородському національному університеті збільшилося число ліцензованих напрямів (спеціальностей) з 34 до 43. Це дало нам додатково 145 бюджетних (безкоштовних) місць, що відіграє важливу соціальну функцію для жителів області, оскільки заощаджує кошти простих громадян при одержанні вищої освіти.

Відкрито три нові факультети. Для сотень випускників шкіл нашого краю відпала необхідність їхати за межі області здобувати такі спеціальності, як то стоматолог, географ, землевпорядник тощо. У цілому кількість напрямів (спеціальностей) в УжНУ складає 4/5 від усіх, що мають сумарно всі інші виші області», — зазначив професор. Він наголосив, що в університеті діють аспірантури та докторантура, 70 % студентства забезпечуються гуртожитками.

Голова приймальної комісії Володимир Міца розповів майбутнім абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії. Він зазначив, що наразі збільшені строки подання документів до вишу – цей період триватиме з 1 по 31 липня. Подавати документи можна буде також через інтернет. УжНУ теж забезпечить можливість подання вступниками електронних заяв. Приклади заповнення заяви можна знайти на порталі www.osvita.com.
 
У школярів було чимало запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді. Зокрема, молодь цікавило питання вартості за навчання в Ужгородському національному університеті. Микола Вегеш запевнив, що цього навчального року вона залишиться незмінною, такою ж, як і минулого.
 
В рамках «Дня відкритих дверей» було представлено виставку найновішої літератури, яка видавалася в університеті, патентів та інших наукових досягнень. Тут майбутні абітурієнти мали нагоду поспілкуватися з усіма деканами.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також