На 5-й Міжнародний турнір з хокею в Ужгород приїдуть 4 команди з Словаччини

11
2

У суботу, 1 лютого, обласний центр Закарпаття прийматиме традиційний Міжнародний хокейний турнір «5th FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2020».

Участь у змаганнях візьмуть 4 аматорські команди зі Словаччини (HK Svidnik, HK Sobrance, HK Snina, HK Bratislava), а Закарпаття представлятиме збірна області та головний організатор змагань – хокейна команда «Закарпатські ведмеді» (капітан Сергій Ковач).

Захоплюючі поєдинки відбуватимуться на льодовій арені "Ice Land" (стадіон “Авангард”, вул. І.Франка) протягом усього ігрового дня, а у 17.30 відбудеться церемонія нагородження переможців та учасників.

«Рівень турніру з кожним роком зростає, тому зустрічі обіцяють бути ще видовищнішими та цікавішими аніж торік. Хокей надзвичайно швидка і динамічна гра, з гострими моментами та бурхливими емоціями тож глядачам сумувати не прийдеться. Запрошуємо усіх підтримати закарпатський хокей, завітати на турнір та насолодитися спортивним дійством», - звернувся до ужгородців та гостей міста капітан закарпатців Сергій Ковач.


Коментарі

О
Ого

У 1985 році київська команда "Сокіл" завоювала бронзову медаль в чемпіонаті СРСР (перепрошую, - в тоталітарному чемпіонаті СРСР), обігравши навіть московський суперклуб ЦСКА з рахунком 6-4. Протягом 1980-х рр. "Сокіл" успішно грав в товариських матчах з клубами НХЛ. А потім наступила демократія. І ми насолоджуємось хокейними матчами наших місцевих команд з місцевими командами Словаччини.

М
Мукачівець

Словаки вам наваляють , там хокей - націоанальна гра . Хоча й слабкі команди , для самої Словаччини. А ось "POPRAD" показав би вам вищий пілотаж. Як курята бігали би за ними і шайбою

Читайте також