На гепатит більше не хворіємо?

5
0

Хворі на вірусний гепатит А не виявлялися і не госпіталізовувалися

За останніми даними Закарпатської обласної санітарно-епідеміологічної станції епідемічна ситуація з вірусного гепатиту А в селищі залишається незмінною: хворі на вірусний гепатит А не виявлялися і не госпіталізовувалися.

Станом на 11:00 16 квітня в інфекційному стаціонарі Рахівської районної лікарні знаходиться одна дитина віком до 18 років.

Загалом, за період ліквідації осередку вірусного гепатиту А було проведено 109 імунологічних та 1061 біохімічне обстеження контактних осіб.

За весь період локалізації осередку вірусного гепатиту було проведено 727 бактеріологічних обстежень об’єктів довкілля, в тому числі 124 проби питної води та 53 проби продуктів харчування. Досліджено 63 проби питної води за хімічними показниками.

В ході локалізації вогнища вірусного гепатиту А у населеному пункту з 29 березня по 16 квітня проведено дезінфекцію 800 колодязів та 253 надвірних вбиралень.

За виявлені порушення вимог санітарного законодавства за весь період тимчасово призупинено експлуатацію 13 об’єктів: 5 - харчових, 2 - водопостачання, 4 – дитячих, 1 – лікувального, 1 – оздоровчого.

Комплекс санітарно-гігієнічних, протиепідемічних та дезинфекційних заходів з локалізації осередку вірусного гепатиту А у селищі Ясеня продовжується.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також