На Хустщині міліція ліквідовувала наслідки паводку

11
0

У Хустському районі Закарпатської області, між селами Бороняво та Сокирниця, уздовж автодороги Мукачево-Рогатин, водою з річки Тиса було підтоплено близько 60 гектарів сільськогосподарських пасовищ.

На щастя, вода на автодорогу не вийшла, тому рух автомобілів не припинявся. У самому райцентрі Хуст підтоплено чотири дворогосподарства громадян грунтовими водами.

На місці події працюють як наряди МНС, так і правоохоронці. Останні слідкують за дотриманням правопорядку на підтопленій території, надають допомогу громадянам. Ситуація під контролем. На даний час вода відійшла.

Нагадаємо, що у 1998 та 2002 роках Закарпаття пережило два катастрофічні паводки, коли в області  розлилися річки Тиса, Уж, Латориця, Боржава та інші й було затоплено територію кількох районів. Цьогорічна зима та весна видалися сніжними й після сходження снігу в горах у рівнинних районах утворилося багато вологи. Відтак річки області були переповнені водою й у кількох місцях виходили з берегів, затоплюючи в основному сільськогосподарські пасовища та угіддя сільських місцевих жителів, як то сталося на Іршавщині, де вода знищила посіви ранньої городини.

Закарпатська міліція готова до ліквідації наслідків стихійного лиха. Правоохоронці вживають комплекс організаційних і практичних заходів щодо забезпечення правопорядку в місцях можливого підтоплення. Відповідно до проведеного аналізу стану паводкової ситуації, яка виникала протягом останніх років, на території Закарпатської області визначено 10 місць можливого підтоплення: це місто Ужгород, Ужгородський, Перечинський, Виноградівський, Воловецький, Міжгірський, Хустський, Тячівський, Іршавський та Мукачівський райони.

Розгорнуто цілодобову діяльність оперативного штабу УМВС, на місцях налагоджено постійну взаємодію з територіальними службами Гідрометцентру, підрозділами МНС, іншими правоохоронними органами та органами виконавчої влади. У кожному міськ-райвідділі створено запаси матеріально-технічних засобів для проведення першочергових робіт на випадок виникнення повені, паводка, зсувів грунту та інших стихійних лих. Дільничні, співробітники громадського блоку готові до надання допомоги жителям підтоплених населених пунктів, а працівники Державтоінспекції—до ручного регулювання руху автотранспорту на затоплених ділянках дороги.

Інформація в краї щодо можливих паводків відстежується цілодобово.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також