На міжгірщині говорили про становлення психолога-фахівця

8
0

24 листопада на базі Син. Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся черговий районний семінар практичних психологів шкіл Міжгірського району на тему: «Становлення психолога-фахівця». Основна мета заходу – поглиблення системи професійних знань, умінь та навичок фахівців психологічної служби та якісне їх застосування в професійній діяльності.

 

У ході проведення даного заходу практичним психологом Курильчик Ларисою Дмитрівною проведено відкритий урок з учнями 5-го класу на тему: «Джерела моєї душі або Ярмарок чеснот». Метою уроку було формування в учнів адекватної самооцінки, сприяння формуванню позитивного образу «Я», розвиток навичок спілкування. Заняття було дуже цікавим, адже сприяло згуртуванню класу, розвивало комунікативні навички, завдяки вміло підібраним вправам учні мали можливість подивитись на себе очима товаришів.
 
Вперше, в рамках семінару, були проведені майстер-класи із профілактики професійної стагнації психологів. Метою тренінгу, який проводила Оксана Федорівна Маслей, методист відділу освіти Міжгірської РДА, було повернення людині відчуття цілісності, готовності до контакту, можливості яскраво і виразно переживати власні емоції. Практичний психолог Курильчик Л.Д. у своєму тренінгу «Хто бажає – той шлях здолає» намагалась привернути увагу до питань збереження психічного здоров’я психологів. Підберезька М.М. провела майстер-клас на тему «Корекційна робота з дітьми групи ризику», де ознайомила учасників семінару з формами і методами роботи з учнями «групи ризику».
 
Учасники семінару поділились досвідом застосування різних методів, видів роботи, які допомагають формуванню індивідуального стилю трудової діяльності психолога та попередження його професійного вигорання. Обговорили проблеми, пов’язані з адаптацією молодих фахівців та необхідних умов для зростання фахової майстерності працівників інших кваліфікаційних категорій.
 
Також було відмічено, що підвищення власної психологічної та професійної компетентності, опанування інноваційними методами і технологіями, надання психологічних і соціальних послуг допомагають забезпечити умови, що сприятимуть розвитку кожної дитини, збереженню її здоров’я, формуванню у неї готовності до самостійного життя в суспільстві після завершення навчання.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також