Тут нема аеродромів і літаків. Кілька сотень метрів вгору з двома десятками кілограм необхідного спорядження за спиною і стартовий майданчик площадка перед очима.
Купол-крило, стропи та підвіска (так називають сидіння самого пілота) – ось і все з чого складається пристрій,який піднімає людину на висоту пташиного польоту. Цього року в с.Пилипець, Міжгірського району, на Боржавському хребті , пройшли вже традиційні змагання по парапланеризму."Відкритий кубок Боржави" на точність приземлення на параплані"розпочапвся 17 і закінчився 19 серпня.
Парапланеризм - один з найпоширеніших повітряних видів спорту. Щоб відірватись від землі потрібно всього нічого. За словами парапланеристів, під час польоту все залежить від самої людини, а тому підходити до підготовки потрібно грунтовно. А от для того,щоб політати з інструктором в тандемі,потрібно мати лише бажання. І з першого разу ви зможете зрозуміти, що відчувають птахи в небі.
Відчуття вільного польоту над землею зачаровує, кажуть спортсмени , а тому , своє життя без улюбленого виду спорту вже не уявляють. Щоб позмагатись за "Кубок Боржави" Учасник змагань Дмитро приїхав з Білорусі. для зустрічі з однодумцями довелось подолати більше тисячі км. Парапланеризмом займається вже більше 5 років,втім, каже, однакових польотів не буває. Знайоме парапланеристам і відчуття страху,кажуть,це лише на перший погляд вони виглядають незворушними. Хоч спортсмени літають і взимку, втім найкраща пора для повітряних подорожей - літо. Сприяють гарному польоту і висхідні потоки повітря, які піднімають крило вгору. Парапланеризм дає можливість літати як спортсменам, так і просто любителям активного відпочинку, та для завзятих парапланеристів,це ще й спосіб життя.