На Тячівщині планують будувати завод "Ядзакі Україна"

7
1

ТОВ «Ядзакі Україна» планує розширити будівництво, побудувавши новий завод, який може бути розміщений у Тячівському районі.

 

На виробництво планують залучити 2500-3000 працівників, 70-75% з яких – жінки, решта – чоловіки. 
 
Корпорація Ядзакі – світовий лідер з виготовлення кабельних схемних джгутів у світі і займає більше 35% світового ринку в даній галузі. Корпорація була заснована Садамі Ядзакі, який в 1929 році створив перший автомобільний джгут. Заводи, інженерні та логістичні центри і інші виробничі потужності корпорації знаходяться у 38 країнах світу: Європі, Азії, Північній та Південній Америці, Африці та Австралії, де працюють більше 200000 праців ників. Замовниками Ядзакі є майже всі автомобільні компанії світу. 
 
З метою організації виробництва в Україні засновниками TOB «Ядзакі Україна» було внесено прямих інвестицій в розмірі 31 902 400 доларів США. Наразі підприємство є найбільшою японською інвестицією в Україні. Товариство було зареєстроване в жовтні 2002 року. 
 
«Ядзакі Україна» виготовляє автомобільні комплектуючі для компаній OPEL, FORD та VOLKSWAGEN. Компанія є одним із найбільших роботодавців Закарпаття і створила найкращі умови праці для своїх працівників.  Транспортування – безкоштовне. 
 
На території підприємства працює їдальня, яка забезпечує працівників гарячими обідами. Більшу частину вартості обіду оплачує підприємство. Для деяких категорій працівників харчування є безкоштовним. 
 
Компанія піклується про здоров'я своїх працівників, тому кожний безкоштовно застрахований на суму 3 тисячі гривень в рік. Це означає, що перебуваючи на стаціонарному чи амбулаторному лікуванні, працівник може при оформленні лікарняного листа повернути собі кошти, витрачені на медикаменти. 
 
На підприємстві функціонує медичний кабінет, де працівники, при потребі, можуть отримати медичну допомогу. Щороку проводиться вакцинація перед епідемією грипу. 
 
Санвузли обладнані зручними душовими кабінами. Також компанія забезпечує працівників робочим одягом. 
 
За допомогою преміальної системи компанія стимулює підвищення продуктивності, покращення якості продукту та дисципліни. 
 
Окрім цього, кожного місяця обирається найкращий працівник на кожній ділянці виробництва. Окрім визнання, він отримує також матеріальну винагороду. 
 
Також на підприємстві діє програма 3 «і» (ідея, імпульс, ініціатива) – система подання пропозицій на покращення. Ця система дає можливість не тільки покращити робочий процес, якість роботи та умови праці,  а йотримати суттєву винагороду за схвалені пропозиції. 
 
Компанія дбає та піклується про здоров'я своїх працівників та навколишнє середовище. Завод отримав міжнародні сертифікати з менеджменту системи охорони праці та охорони навколишнього середовища. Все обладнання в компанії, на якому працюють працівники, завезено з Європи та відповідає світовим стандартам. Умови праці на підприємстві є безпечними та нешкідливими. 
 
Попередній перелік посад, необхідність в яких виникне при відкритті ново го підприємства: виробничі посади – в'язальник схемних джгутів, інструктор, оператор верстатів з програмним керуванням, оператор зварювання, оператор контрольного стола, оператор-нарізувач, термоусадник; невиробничі посади –  майстер, інструктор виробничого навчання, майстер виробничого навчання, агент з постачання, диспетчер, контролер сировини та напівфабрикатів, налагоджувальник, технік, ремонтувальник, механік, прибиральник виробничих приміщень, прибиральник службових приміщень, складальник, службовець на складі, інспектор з якості;  невиробничі посади (спеціалісти) –  адміністратор; асистент; бухгалтер, економіст з планування; організатор з постачання, завідувач складу, закупник, медична сестра, фахівець з найму робочої сили; інженерно-технічні посади.

Коментарі

В
вкарвіаоп

можна на базі Буштинського заводу "Електроавтоматика"

Читайте також