На Великоберезнянщині говорили про соціальні проблеми населення

10
0

Цього року Всесвітній день здоров’я був присвячений впливу урбанізації на здоров'я людей. Відзначимо, що міста займають близько 3% поверхні землі. Однак на них припадає близько 80% викидів CO2 і близько 75% глобального споживання енергії. Також міста дають і чимало можливостей для зменшення сьогоднішніх навантажень екосистеми. На це наголошувалося на всіх заходах, які провели цього дня медики Великоберезнянського району.

Лектори і доповідачі, які вязли участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони здоров’я, звертали увагу на той факт, що вперше в історії людства в містах проживає більше людей, ніж у сільських районах. До середини століття сім з кожних десяти чоловік будуть городянами. Причому,  таке бурхливе зростання відбувається переважно в країнах, що розвиваються. У результаті стрімкої, непланованої урбанізації розростаються нетрі.

Йшлося також про загрози для здоров'я бідного міського населення, пов'язані з відсутністю належних систем каналізації та вивозу сміття, забрудненням навколишнього середовища, а також відсутністю фізичної активності, нездоровим харчуванням і злочинністю.

Усі згадані вище проблеми характерні і для України, де поступово зникають села, скорочується населення сільської місцевості. Тому увага до соціальних проблем міського населення є украй важливою. Сказане стосується і Великоберезнянського району, де ці тенденції особливо помітні у останні роки.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також