На Закарпатті обговорили розвиток, орієнтований на громаду Іршавщини

4
0

23 вересня 2011 року в приміщенні Закарпатсьої обласної державної адміністрації відбулась нарада з відбору місцевих рад Іршавського району Закарпатської області для участі в проекті „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ”.

 

Участь у нараді приймали: Гоблик В.В.- заступник голови Закарпатської ОДА, Попович М.А. - керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради, Феєр В.І. - голова Іршавської районної державної адміністрації, Сухан С.В. - голова Іршавської районної ради, Павлович Л. М. та Шурковська Л. М. - координатори Закарпатського обласного підрозділу впровадження проект. 
 
Із 26 міської, сільських та селищних рад Іршавського району на розгляд до обласного підрозділу впровадження проекту поступило 14 заявок від сільських рад: Арданівська, Лисичівська, Кам’янська, Довжанська, Броньківська, Великораковецька, Осійська, Імстичівська, Малораковецька, Приборжавська, Вільхівська, Чорнопотіцька, Ільницька, Сілецька.
 
Подані заявки було уважно вивчено та проаналізовано. Крім того, управлінням економіки РДА було надано всю необхідну додаткову інформацію щодо соціально-економічної ситуації сільських та міської рад, яку також вивчено. На підставі отриманих даних було проведено ранжування сільських рад та визначено рейтинг сільських рад – кандидатів до участі у проекті.
 
Рейтинг місцевих рад базувався на таких засадах: 
Рівень бідності (місце у соціально-економічному рейтингу району)
Забезпечення питною водою
Медичне обслуговування
Стан навколишнього середовища
Енергозбереження
Готовність до зобов’язань
 
В ході обговорення роз’яснено методологію відбору місцевих рад для участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ», проаналізовано опрацьовані заявки, класифіковано їх згідно з вищенаведеними критеріями, взято до уваги рекомендації районної державної адміністрації та районної ради, визначено пріоритетні ради в районі. 
 
Таким чином, було визначено наступні 4 сільські ради до основного списку:
1.    Арданівська сільська рада.
2.    Лисичівська сільська рада.
3.    Кам’янська сільська рада.
4.    Довжанська сільська рада.
 
Наступні 4 сільські ради до резерву:
1.    Броньківська сільська рада.
2.    Великораковецька сільська рада.
3.    Осійська сільська рада.
4.    Імстичівська сільська рада.
 
Якщо сільська рада не продемонструє достатнього рівня активності (підписання угоди про партнерство, вибір територіальної громади, сприяння в проведенні першого діалогу з громадою, підтримки реєстрації ОГ, підтримки планування за участі громади та інтеграція планів, участь в розробці МПП) протягом 2 місяців від дня проведення сільського (міського) семінару, Комітет з відбору залишає за собою право замінити таку СР/МР на наступну з резервного списку.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також