На Закарпатті пасхальні богослужіння відбулись у 411 храмах

7
10

Про це повідомили в Штабі ліквідації надзвичайної ситуації у Закарпатській області.

Так, за даними станом на 09.00 годину 19 квітня на території області відбулися богослужіння в 411 храмах , а саме 45-ПЦУ, 231-УПЦ та 135-МГКЄ.

Загалом взяло участь близько 9000 вірян з дотриманням карантинних заходів.

На охорону під час проведення вказаних богослужінь було задіяно 424 працівника поліції.

Додається, що значних порушень громадського в області не зафіксовано.

Нагадаємо, за минулу добу на Закарпатті зафіксовано 182 випадки COVID-19.

Коментарі

Д
дпсу

хулі ви на церкву єресь гоните?? то шо ви ходите у магазин вадь просто пройтися чи на 50гр до сосіда та там ви не заразитеся, нє???? дауни

О
О

А сколько у нас школ по отношению к храмам

ДВ
До всіх хто підтримує онлайн служби

Стадо баранів які учать розуму других і ходили до церкви 1 раз у рік..... Ви усе будете 3 сорт якими мош управляти..... ЗАПОМНІТЬ СОБІ

ІК
Іван Косюк

c.Лопухів Тячівський р.н на паску було 1000 чоловік і за цілий місяць ніодного поліцейського в селі не було !

В
Василб

ПОвний маразм тобто 9 тисяч + 425 поліцкйськи і 182 зафіксованих випадків СОМІD А що буде через тиждень???????

ПР
по різному

Священники Православної церкви України та греко-католики проводили пасхальні богослужіння онлайн без прихожан. Вони в чому можуть бути винуватими? Дотрималися заповіді Ісуса Христа "Возлюби ближнього, як самого себе" (тобто не нашкодь іншим під час пандемії) і Конституції України в частині "здійснення цього права (свободи віросповідання) може бути обмежене законом лише в інтересах охорони ... ЗДОРОВ'Я...".

К
Конституція

Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей. Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова. Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.

ДН
До нижнього

Ударся головов у дзвин, а липше двичи!!!

М
Марія

Насрали на всіх, тільки про себе думаєте. Захворієте- не пріться до лікарні, а залишайте вдома та моліться

В
Віктор

Христос воскресе)

Читайте також