На Закарпатті пік цвітіння борщівника: що робити при опіку

42
2

Саме у період цвітіння сік рослини найнебезпечніший та може викликати важкі опіки.

Спочатку на шкірі зявляється почервоніння, а згодом можуть виникнути пухирі. Місця уражень гояться важко. Також необережне поводження із борщівником може викликати  інфекційне зараження.  

Лікарі застерігають, якщо ви побачили опіки у вигляді пухіра то з ним краще йти до лікаря, а не лікуватися самому.

— Треба закрити ту поверхню тіла, яка була в контакті з борщівником, перед тим змити холодною водою і постаратися не з'являтися на сонці протягом двох діб, тобто цей час коли діє речовина яка попала з листка борщівника. Якщо людина побачила якийсь пухир, бо він виглядає як опік ІІ ступню, ні в якому випадку не треба самим випускати рідину з пухирця. З тим треба звертатися у травмпункт, до лікарів, які знають, що з цим робити, - розповідала журналістам Тиси 1 лікар-методист обласного центру здоров'я Тетяна Маркович. 

Коментарі

НА
Не активний

Нагнiтання страхiв страшно перебiльшенно, а все для того щоб МайДаун мiг заробити на черговiй боротьбi з бурянани i покласти свiже"зароблену" копiйку собi в карман. Ця боротьба вiчна як вiчний заробiток, тобто можливiсть перекласти громадськi кошти на свої рахунки. ....що робити при опіку борщівника, звонiть активним!

НП
не понятно

Не каких проблем не вызывал у меня сок лопуха ,видимо не в соке дело ,а в человеческой реакции у некоторых на него и больше это касается склонных на аллергию

Читайте також