На Закарпатті затримали митника на хабарі майже 18 тисяч доларів

22
5

За непідтвердженою інформацією, напередодні співробітники УБОЗу затримали під час отримання хабара у розмірі майже 18 тисяч доларів працівника відділу митного оформлення митного поста «Тиса».

 

Про те, що даний інцидент мав місце, Мукачево.net підвердили власні джерела, однак деталі і точну суму хабара поки не розголошують.
 
Офіційна інформація на сайті має з’явитися найближчим часом. 

Коментарі

В
Вася

Легко визначити хабариників в усіх відомствах - вивчіть, хто де живе і на чому їздить сам і його сім"я. І все стане ясно. На їх зарплати хати не побудуєш і Тойоти не купиш. БАНДА!!!

M
Mogur

А не варіант що то підстава від начальства? Знаєте якби держава створювала правильні умови для державних службовців то ніхто б хабарів не брав, а в основному і так начальство вимагає грошей від підлеглих!!!

1
13

не кожен другий,а каждий один. я знаю бо перетинаю кордон двічі у тиждень.

М
МАША

А ПАК КАЖУТЬ ОШ НАШІ ЛЮДИ БІДУВУТЬ) РАЗ ТАКІ ВЗЯТКИ ДАВУТЬ, ЗНАЧИТЬ НЕ БІДУВУТЬ))

Й
Йосиф

От так подарунок керівництву закарпатської митниці на професійне свято -Дня митника.З поконвіку дерли митники хабарі за перетин кордону-то їх специфіка роботи така.Яка держава-така і митниця.Там кожен другий без винятку хабарник.Ганьба!

Читайте також