
Ужгородський прес-клуб спільно з Карпатським центром полінгових досліджень продовжує міні-проект «Життя по-закарпатськи». Щомісяця фахівці Центру даватимуть відповідь на одне з питань соціально-економічної сфери життя області, яке хвилює наших краян: від побутових потреб до розуміння свого місця в українській державі.
За словами доцента УжНУ кандидата соціологічних наук Федора Шандора, (Карпатський центр полінгових досліджень), у роботі працівники Центру використовуються соціологічні методики та технології виміру, а також збір соціальної інформації, зокрема опитування населення, статистичний аналіз даних, експертні опитування, визначення та опитування цільових аудиторій, контент-аналіз тощо.
червень 2011
Де заробляють закарпатські жони?
(країни в яких зафіксовано конфлікти вихідців із Закарпаття з правоохоронними органами, що стосуються платних сексуальних відносин: проституція, ескорт-послуги, стриптиз-клуби):
Фіксація проводилася з-за допомоги громадських організацій та управління по протидії торгівлі людьми МВС України, фіксувалися факти місця народження та прописки в Закарпатській області зафіксованих осіб.
1. Туреччина (проституція та робота в готелях і нічних клубах) – 28% від усіх випадків
2. Італія (легальна проституція) – 22%
3. Німеччина (проституція, ескорт-послуги та робота в стриптиз-клубах ) – 13%
4. Австрія (легальна проституція, ескорт-послуги та робота в стриптиз-клубах) – 7%
5. Нідерланди (легальна проституція, ескорт-послуги та робота в стриптиз-клубах) – 3,2%
Менше 2%: Великобританія, Угорщина, Франція, Швейцарія, Чехія.