ОПОРА: Балога - найактивніший із закарпатських мажоритарників, Ланьо - найпасивніший

16
4

Сьогодні в Ужгороді півроку роботи Верховної Ради проаналізували активісти Громадянська мережа ОПОРА.

За словами аналітика ОПОРИ Юрій Лісовський, за 6 місяців роботи законодавчого органу депутати розробили близько 2000 законопроектів. Із них біля 300 стали законами. Цікава деталь – фракції парламенту – Партії регіонів та «Батьківщини» у своїй роботі цікавилися одними й тими ж темами – економіка, соціальні проблеми та правоохоронна система.

За висновками аналітиків ОПОРИ, найбільший вплив на парламент у контексті внесення законопроектів, які згодом стають Законами, має Президент України. Найменший – фракція Комуністичної партії України.

Щодо роботи закарпатських мажоритарників, то, за інформацію координатора мережі ОПОРА у Закарпаттській області Святослав Бабіля, найактивнішим у розробці законопроектів став Віктор Балога – він розробив 15 законодавчих ініціатив. З них чинним актом став поки що лише один законопроект, а саме – Закон України «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

Василь Ковач розробив три законопроекти, з них один став чинним – постанова «Про відзначення 1120-річчя заснування міста Ужгород».

Павло Балога став співавтором 3 законопроектів, жоден чинним актом не став.

Василь Петьовка був співавтором двох законопроектів, ні один не став чинним.

Іван Бушко став співавтором 3 законопроектів, з них жоден не став чинним актом.

Представник Партії регіонів Михайло Ланьо за півроку роботи не зареєстрував жодного законопроекту і не подав жодного депутатського запиту.

До участі у «круглому столі» були запрошені усі 6 нардепів, втім із обранців не прийшов ніхто.

Від Василя Ковача на зустрічі була його помічниця Алла Кохан. За її словами, хоча пан Ковач за 6 місяців не зареєстрував депутатських запитів, він має в активі близько 3 десятків депутатських звернень.

Коментарі

Е
Еколог

Депутати активні і пасивні )))))))))))) пад сталом

0
009

Зазвичай у ВР всі такі активні создають вид роботи,напружених дебатів .Але ніхто там не працює і працювати туди не йде і всі про це прекрасно знають, закони прий маються для своїх або під себе.І для чого придумовувати велосипед якщо розумні люди ним вже давно користуються,тобто є нормально сформовані продумані закони прогресивних країн світу,при доповненні їх декількома десятками спеціфічно наших поправок все працює як годинник.Але згадайте як нриймали нашу "конституцію", що Господи прости.А тепер ці депутати приймають сотнями якісь дурацькі закони ,потім поправки, потім підзаконні акти, потім іструкції по прочитанню, потім постановами КМ це все скасовують,потім хто як хоче так закон і читає,так і виносить суть.Одним словом всіх треба розігнати, а купити за кордоном людськи два десятки чистих парламентарів, які будуть дійно бігати по виборцях питати їх проблеми і спільно прймати "людські"не купленні закони.Бонаші парламентарі вже ніколи "людськими"не стануть.

Б
Богдан

Авжеж Балога найактивніший, його фесйбук, аж червоний від коментарів ні про що

БК
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

А чому не пишемо про це Віктор та Павло Балоги найчастіше із закарпатських нардепів пропускали засідання. Згідно з даними ОПОРИ, за перше півріччя 2013 року за електронною реєстрацією зафіксовано 18 пропусків засідань Віктором Балогою (35% від загальної кількості засідань), за письмовою – 6 пропусків (12 %). Кількість пропусків Павла Балоги за електронною реєстрацією складає 24 (51%), за письмовою – 32 (67%). Трійку лідерів замикає Василь Петьовка: кількість пропусків засідань за електронною реєстрацією складає 16 (31%), за письмовою – 4 (8%). Менше пропустив Михайло Ланьо – 9 пропусків (18%) за електронною реєстрацією та 11 (21%) – за письмовою. На рахунку Івана Бушко 2 пропуски (4%) за електронною реєстрацією та 3 пропуски (6%) – за письмовою. Найменше засідання прогулював нардеп Василь Ковач: і за письмовою, і за електронною реєстрацією у народного обранця – 1 пропуск (2% засідань).

Читайте також