Перечинська лікарня отримає оновлену котельню і `швидкі`

21
0

Депутатський корпус обласної ради виділив на реконструкцію ЦРЛ 380 тисяч гривень

         Минулого тижня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Скрип відвідав з робочим візитом Перечинську районну лікарню, під час якого ознайомився з роботою медичного закладу. Також відбулася зустріч з виконувачем обовязків  Перечинського міського голови Мирославою Гуранич, на якій йшлося про розвиток медицини міста.  

На сьогодні до складу Перечинської  центральної  районної  лікарні входить районна поліклініка з потужністю 320 відвідувань в зміну та стаціонар на 141 ліжко.

 В. о. Перечинського міського голови Мирослава Гуранич під час  зустрічі з начальником управління охорони здоров’я акцентувала увагу на двох основних проблемах лікарні – необхідності реконструкції котельні та забезпечення станції швидкої санітарним автотранспортом.

 – Діюча котельня, якій понад 40 років працює неефективно, котли і теплотраса застарілі, тому взимку в палатах не завжди тепло, – констатувала Мирослава Гуранич. – Також існують проблеми із автопарком закладу, його потрібно оновлювати.

 В свою чергу начальник управління охорони здоровя Василь Скрип пообіцяв врахувати потреби медичної спільноти Перечина. Як стало відомо, вже у пятницю під час чергової сесії депутати обласної ради виділили на реконструкцію котельні Перечинської центральної лікарні з обласного  бюджету буде 380 тис грн.  

 Василь Скрип повідомив, що вже через місяць-два розпочнеться оновлення котельні ЦРЛ.  Реконструкцією передбачено встановлення нового котла та автоматики для підвищення ККД котельні. За результатами всіх робіт лікарня отримає цілодобове тепло та гаряче водопостачання. До того ж, витрати за сплату послуг централізованого теплопостачання будуть скорочені на сотні тисяч гривень.

 Щодо забезпечення  лікарні санітарними автомобілями, то і цю проблему невдовзі буде вирішено.

          Позиція обласної влади в цьому питанні однозначна: медицину необхідно всіляко підтримувати, – констатував начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Скрип. – Цьогоріч на забезпечення медзакладів автотранспортом з обласного бюджету буде виділено 3 мільйони гривень. Планується, що у липні два автомобілі отримає  і станція швидкої допомоги Перечинської ЦРЛ. 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також