Перша в історії Закарпаття битва фотографів

4
0

пройде у неділю в Ужгороді

        Унікальну можливість весело, цікаво та корисно провести час отримають ужгородські шанувальники цифрової фотографії на першій в історії області Битві Фотографів «Ужгород - місто мрій», яку спільними зусиллями організовують компанія «Діавест. Комп`ютерний світ» та ужгородський фотоклуб «Об`єктив».

      Якщо ви полюбляєте фотографувати, маєте оригінальні ідеї, якщо бажаєте познайомитись з однодумцями, добре розважитись, та ще й плюс до цього стати власником цінного призу — цей фото-захід для вас!

      Для участі в конкурсі необхідно організувати команду від одного до чотирьох чоловік,  25 травня о 10-й годині зареєструватися в магазині «Діавест. Комп`ютерний світ» за адресою м. Ужгород, вул Швабська, 53, сплатити символічний стартовий внесок (10 гривень від команди + 5 гривень за кожного учасника) і о 12-й годині отримати від організаторів контрольну картку, на якій знайдете три теми-завдання, для реалізації яких у вигляді трьох фоторобіт ви маєте 4 години.

О 16-й годині кожна команда має запропонувати на розгляд кваліфікованого журі, у склад  якого входять визнані закарпатьскі фотохудожники, по одній відібраній роботі на кожну із запропонованих тем.

Хочеться зазначити, що переможцем може стати кожен, незалежно від моделі фотоапарата, оскільки основними критеріями в оцінюванні робіт є творчий підхід та креативність у виконанні.

Більш детальну інформацію щодо правил акції можна знайти на сайті ужгородського фотоклубу  www.yfo.org.ua  або за телефоном 80503723900

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також