Днями територіальний керівник Громадської організації Дорожній контроль «Закарпаття», рухаючись по мукачівській трасі в напрямку Ужгорода, звернув увагу на автомобіль «ВАЗ», котрий створював серйозну загрозу для інших учасників руху.
«ВАЗ» буквально хитало зі сторони в сторону, автомобіль виїжджав то на зустрічну смугу, то на узбіччя. Небезпечний автомобіль рухався в бік Ракошина, в якому на трасі, котра проходить центром села, регулярно стаються ДТП, нерідко зі смертельним наслідками (як правило, це наїзди п’яних водіїв на пішоходів). Відтак, громадським активістом було прийняте рішення власними силами зупинити небезпечного водія звуковими сигналами та обгоном транспортного засобу. Він допускав, що водію «ВАЗу» стало зле, і запропонував допомогу, втім, одразу помітив, що немолодий порушник руху знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Активіст Дорожнього контролю, ведучи себе коректно та ввічливо, тим не менш відібрав у п’яного водія ключі запалювання, аби той не втік. В момент цього конфлікту у зустрічному напрямку проїжджало службове авто з управління поліції міста Ужгород. Побачивши його, активіст подав жест рукою про наявність проблеми, не особливо сподіваючись на реакцію. Однак поліцейські чиновники зупинились, та викликали патрульну поліцію. Після доволі тривалого словесного опору п’яного водія, його все ж було доставлено у Мукачівську ЦРЛ для проходження освідчення на факт сп’яніння, оскільки зробити відповідний тест на місці порушник відмовився. Згодом підтвердилось, що він знаходився в стані алкогольного сп’яніння. По факту складено протокол за статтею 130 та вилучено посвідчення водія.
Таким чином, через небайдужість та наполегливість громадського активіста вдалось запобігти можливої дорожньо-транспортної пригоди. ГО Дорожній контроль «Закарпаття» закликає й інших учасників дорожнього руху, не обов’язково членів даної громадської організації, проявляти активну позицію, стаючи свідками порушень на дорогах. Адже незвертання уваги водіїв до таких порушень, байдужість до них є не менш небезпечними, ніж водіння в стані алкогольного сп’яніння тощо. Звісно, не кожен водій здатен самостійно зупинити порушника, але кожен може принаймні зателефонувати в поліцію та повідомити про побачене порушення, тим самим сприяючи рівню безпеки на наших дорогах.