Всього зібралося близько 30 активістів.
Вони озвучили вимогу, щоб до них вийшов прокурор та розповів про своє ставлення до ситуації в країні, зокрема про уінію поведінки Генпрокуратури, котра нагадує мітингувальникам дії сомалійських піратів. Просили прокурора озвучити також причину надто швидкої відміни рішення про утворення Народної Ради Закарпаття, якого то по суті ще й не існувало на момент оскарження. Мітингувальники окрум всього зажадали ще й роз'яснення пункту кримінального кодексу про масові заворушення, котрий за словами правозахисника Олександра Волосянського, перекочував ще з Кримінального кодексу УРСР та стосувався в'язнів концтаборів та тюрем.
Згадали активісти і про ставлення до загонів самооборони та зазначили, що ніхто їх відміняти не буде.
Мітингувальники також попросили нарешті покарати тих, хто бив студентів 30 листопада, адже добре відомі їхні імена, обличчя, посади. Тим не менше жоден із цих так званих правоохоронців не був покараним.
Влада до акції теж підготувалася. Перед входом у обласну прокуратуру стояли три міліціонери. Всередині також були правоохоронці, але точна їх кількість через тоноване скло невідома. Біля входу також стояла автівка міліції з приблизно пятьома правоохоронцями.
Офіційна відповідь із закладу таки пролунала. До людей вийшли прес-секретарі прокуратури та запросили п'ятьох активістів "на килим" до прокурора, але ті відмовилися і вимагали, щоб прокурор сам вийшов до натовпу.
Таке прохання було виконаним. Відповіді прокурора слухайте тут.
Люди також двічі заспівали гімн. Було добре видно, що один із міліціонерів сильно поривався віддати честь і зняти шапку, але чомусь цього так і не зробив. В цілому ж жоден міліціонер при виконанні гімну честі не віддав.
Мукачево.net