Поліції в Україні не буде

9
2

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов не вважає за необхідне за прикладом Росії перейменовувати міліцію на поліцію.

"Назва міліція чи поліція – це не актуальне питання. Це питання тисяча п`ятнадцяте. Якщо ми одержимо новий підрозділ з іншим менталітетом, то тоді, так, можна. А так, якщо перейменувати і не одержати нового – сенсу немає. Перейменування – не пріоритет, точно", - сказав Могильов.

При цьому він зазначив, що МВС розробляє новий закон про міліцію, який перебуває зараз у стадії завершення, після чого буде переданий для ознайомлення народним депутатам, експертам Міністерства юстиції, до адміністрації президента.

Також, за словами міністра, суспільству буде запропоноване його обговорення, після чого ухвалюватиметься відповідне рішення.

Коментарі

О
Олег

От перестановки мест слогаемых,ничо не поменяется,99% людей в милиции нашей идут после армии,потому как заняться нечем.А армия наша как всем извесно мозгов не прибавляет.Как в песне(хлеба нет а полно гуталина,только бабок на блошином рынке розганяют.Афоризм: То что вы не сидели, это не ваша заслуга ,это наша недоработка.

S
Schaummacher

Міліцію давно треба розігнати, a зробити поліцію з НУЛЯ!

Читайте також