Поради закарпатцям, що дарувати на День Валентина

16
0

Вже склалися певні традиції щодо подарунків до Дня закоханих, яке традиційно святкуватимемо 14 лютого. Вони особливі в кожній країні світу.

В Україні, зокрема в Ужгороді, є свої традиції до Дня святого Валентина. За нашими спостереженнями, в магазинах побільшало тематичної солодкої продукції: коробок цукерок у формі сердець, мініатюрних коробок із приклеєними сердечками, плиток шоколаду у вигляді листівок. Замовляють і букети із цукерок.

Популярними залишаються й квіти. Продавці відзначають, що саме цього дня чоловіки шукають квіти червоного кольору, оскільки він символізує любов (троянди, гвоздики тощо).

Статуетки із серцями (лебеді, голуби…) купують переважно підлітки. Нині можна замовити подушку в формі серця із фото коханого. Ця радість  обійдеться вам у 120 гривень, а пазли з фотографією закоханому — 50 грн. Солідні чоловіки дарують парфуми чи золоті прикраси. Щодо останнього, то психологи кажуть, що саме каблучка, подарована в цей день, символізує теплі почуття і натякає на те, що ви хочете пов’язати життя з коханою людиною. Шарф, краватка або ремінь — ці універсальні подарунки не тільки підійдуть кожному чоловікові, але й на підсвідомому рівні означають бажання жінки ніколи не розлучатися з коханим і прив’язати його до себе.

Останнім часом все більшої популярності набувають емоційні подарунки: урок верхової їзди, сеанс масажу або катання на квадроциклах. А ще романтична вечеря, яка й  нині є популярною.

А от чого не варто дарувати 14 лютого, так це наручний годинник. Хоча і він символізує довголіття й стрімку кар´єру, але цей презент більше пасує начальникові або колезі, а не коханому. Рамку для фотографій, шкарпетки і книги експерти дарувати в цей день взагалі не рекомендують.

Оксана Штефаньо, газета "Новини Закарпаття"

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також