Професійні жебраки: як в Мукачеві збирають гроші для хворих дітей, яких взагалі не існує (ФОТО)

14
4

Часто «вбиті горем мами», які стоять на вулицях міста, є так званими «гастролерами», а за їх спиною стоять люди, до яких в кінці кінців і потрапляють всі зібрані кошти.

Бути обачними і не дозволяти шахраям наживатись за рахунок власної доброти закликають в мукачівському Управлінні праці та соціального захисту населення.

Особливо це стосується тих, хто просить кошти для лікування дітей. Торік працівники управління провели численні рейди і замість кількох гривень пропонували таким особам реальну допомогу: візит до лікаря, запис на консультацію до столичних клінік ,офіційну матеріальну допомогу у розмірі всієї необхідної суми. Але жоден з десятків шахраїв не погодився на це, а більшість з них одразу втікали.

Поліція з’ясувала, що у цих жінок часто дітей нема взагалі, або ж діти є, але їх хвороба зовсім не критична і безкоштовно лікується у місцевих лікарнях.

Усі опитані жебраки були немісцеві і приїздили до Мукачева з інших районів і навіть областей. Усе це мало вигляд планових "заїздів", адже жебраки масово з’являються на вулицях міста і так само масово й раптово зникають. Часто за ними стояли особи, які й збирали "грошовий урожай". 

Читайте також, які жебраки "заробляють" на пішохідному мосту в Ужгороді 

Коментарі

ЦД
цю даму

цю даму частенько бачу в Мукачеві як іти в сторону зеленого ринку

К
кума

А позирайте ще замість будь ласка напічатали буль ласка се ппц..

/
///

мер має жебраків ганяти?

К
Кум

Та в Ужгороді та сама шахрайська система. Достатньо прийти вдень на пішохідний міст, який вже сміло можна перейменувати на "жебрацький", де купа жебраків різних мастей, а в більшості - псевдожебраки, просять милостиню. Тільки меру Ужгорода цей сором пох.... А може долю з цього бізнесу має ?

Читайте також