Профспілки Закарпаття виступають за реальне фінансування бюджетної сфери

5
0

У своєму листі на адресу комітету з питань бюджету Верховної Ради України профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, державних установ, соціальної сфери Закарпаття наполягають на збільшенні видатків бюджетній сфері, що, на їх думку, сприятиме вирішенню ідей державотворення та демократичних реформ.

 

Проаналізувавши проект Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», президії обкомів профспілок Закарпаття працівників освіти і науки (голова Василь Балаж), охорони здоров’я (голова Володимир Турок), культури (голова Наталія Товтин), державних установ (голова Марія Петечук), соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) висловили невдоволення тим, що Верховна Рада України погодилася з пропозиціями, внесеними Кабінетом Міністрів України, які не забезпечують належний рівень оплати праці працівників бюджетної сфери, а відтак не сприятимуть поліпшенню якості роботи працівників освіти, охорони здоров’я, культури, бюджетної сфери в цілому.
 
Президії галузевих обкомів профспілок звернулися з листом до Голови комітету з питань бюджету Верховної Ради України Валерія Баранова, в якому  вимагають передбачити у Державному бюджеті 2012 року встановлення обсягів фінансування галузей відповідно до законодавства. Розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки повинен бути встановлений на рівні не менше ніж мінімальна заробітна плата.
 
Профспілки цих галузей вважають, що реформи у бюджетній сфері неможливі без високопрофесійності та глибокої компетентності працівників управлінських апаратів. Отже, для залучення працюючих  до роботи необхідна належна оплата їхньої праці. До того ж, через відсутність щорічних бюджетних коштів органами влади та місцевого самоврядування на місцях вкрай незадовільно розв’язуються питання забезпечення працівників житлом та комунальними послугами.
 
У своєму листі на адресу комітету з питань бюджету Верховної Ради України профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, державних установ, соціальної сфери Закарпаття  наполягають  на збільшенні видатків бюджетній сфері, що, на їх думку, сприятиме вирішенню ідей державотворення та демократичних реформ.
 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також