
Для компанії "Мерседес" автомобілі такої модифікації є звичайним ділом, але у нас вони рідкість
Mercedes-Benz UNIMOG продають у Хусті. Автомобіль 1978 року знаходиться у відмінному стані, а його ціна 13 300 доларів. Слід зауважити, що власник автомобілю вже його розмитнив і продає на українських номерах, а завіз його із Німеччини.
Unimog — сімейство мультифункціональних повнопривідних середньотоннажних вантажівок, виробництва Mercedes-Benz (Daimler AG). Назва Unimog походить від німецької абревіатури UNIversal-MOtor-Gerat, де Gerat — німецьке слово для позначення машин або пристроїв. Daimler Benz розпочали виробництво Unimog в 1951 році й сьогодні вони виготовляються на заводі з виробництва вантажівок Mercedes у місті Верт-ам-Райн, Німеччина.
Сучасні Унімоги можна придбати в будь-якій з трьох серій:
- Середньотоннажна серія 405, також відома як UGN («Geratetrager» або перевізник обладнання), представлена моделями U300-U500.
- Великотоннажна серія 437, також відома як UHN («Hochgelandegangig» або високопрохідний автомобіль для бездоріжжя), представлена моделями U3000-U5000.
- U20 — найменший з Унімогів. Він розроблений на укороченій базі U300 і має розташування кабіни над відсіком двигуна від бразильської легкої вантажівки Accelo.
Перша модель була розроблена незадовго після Другої світової війни для використання в сільському господарстві як самохідних машин, що забезпечували привід для приведення в дію пил при лісозаготівлі або механізмів збору врожаю на полях.
Вона була розроблена з постійним повним приводом (4WD) з колесами однакового розміру, що забезпечувало вищу швидкість на дорогах загального користування в порівнянні зі звичайними сільськогосподарськими тракторами. З їх дуже великими кліренсом та конструкцією гнучкої рами, що є основною частиною підвіски, Unimog не призначені для перевезення таких великих вантажів, як звичайні вантажівки.
Зважаючи на їх позашляхові можливості, Унімоги використовуються в джунглях, горах та пустелях як військові, пожежні машини, кемпери для експедицій та навіть в змаганнях на кшталт тріалів для вантажівок та ралі-рейдах Дакар. В Західній Європі вони зазвичай використовуються як снігоприбиральні машини, муніципальні перевізники обладнання, машини для сільського господарства та будівництва, локомобілі.
Нагадаємо, що у минулому матеріалі нашої постійної рубрики ми писали про BUIK, який продають в Ужгороді.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!