
А його колишній київський патрон Йосип Вінський партквитка позбувся
У неділю, 17 вересня, у Вінниці відбулося виїздне засідання Політради Соціалістичної партії України, на якій ухвалено рішення про виключення Йосипа Вінського з її лав за дії, несумісні зі статутом партії. З 76-ти членів політради за це рішення проголосували 65, 6 - проти, 4 - утрималися. Вінський був запрошений на засідання, проте не приїхав.
Водночас із джерел у Закарпатському обкомі СПУ "UA-Reporter.com" стало відомо, що вчора ж у Вінниці відбулося засідання Центральної контрольної комісії СПУ, на якому двома третинами голосів у партійних лавах поновили (розглянувши апеляцію) члена Ужгородської міської організації СПУ Сергія Слободянюка (під час виборів С.Слободянюк працював заступником начальника обласного виборчого штабу і керівником виборчої кампанії СПУ в м.Ужгород), виключеного з партії на засіданні Закарпатського обкому СПУ 15 липня ц.р.
Сергій Слободянюк не погодився із цим рішенням і подав апеляцію, яку ЦКК СПУ, як уже писалося вище, задовільнило, поновивши його членство в партії. Таким чином ЦКК СПУ визнала, що дії С.Слободянюка у зазначений період були цілком у межах партійного Статуту і були спрямовані на консолідацію та підвищення авторитету Закарпатської обласної організації СПУ.
Репортер