Шахрай від імені працівника банку видурив у закарпатця майже 2 тисячі

12
2

Житель села Білка поплатився довірливістю.

Як інформує Віта Горзов з Іршавського РВ УМВС, днями в Іршавський райвідділ міліції звернувся із заявою 23-річний мешканець с. Білки. Молодий чоловік розповів про інцидент, в який потрапив через власну довірливість.

Напередодні він виставив на продаж в Інтернет дитячий візок. Через деякий час йому зателефонували й повідомили, що куплять цей візок. Після цього одразу пролунав дзвінок, невідома особа представилась працівником банку і повідомила, що на картці покупця є певний ліміт, тому чоловікові потрібно перерахувати 1800 грн,  начебто на іншу віртуальну картку. Заявник погодився і перерахував вказану суму.

Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся до міліції. Даний факт внесено до Єдиного обліку, подія кваліфікована за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство), зловмисника розшукують правоохоронці.

За словами т.в.о.начальника Іршавського райвідділу підполковника міліції Мирона Черничка, вирахувати телефонного шахрая не так просто, як здається. Адже номер і телефон легко змінити, а рахунок можна відкрити на фіктивну особу. Шахраї – хороші психологи, а їхня винахідливість не має меж. Щоб уникнути небезпеки та не стати жертвою шахраїв, насамперед потрібно бути обачними.

Коментарі

С
судьба

лох ето судьба

У
УА

Прежде чем выставлять обьявление о продаже, стоит внимательно прочитать блог о безопасности платежей. Таких обманутых уже очень много. Лучше очно встречаться и совершать сделку.

Читайте також