Стартує навчальний рік: яких правил повинні дотримуватися закарпатські школярі в умовах пандемії (ВІДЕО)

11
7

Про те, як себе поводити учням у школах в нових епідемічних умовах розповіли в МОЗ та в Закарпатському обласному центрі громадського здоров’я.

Очільник міністерства наголосив, що 1 вересня навчальний процес почнеться в усіх регіонах, окрім адміністративно-територіальних одиниць з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Зазначимо, що наразі на Закарпатті немає району з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

Відтак, всі закарпатські школярі 1 вересня підуть до школи, проте діткам треба буде дотримуватися певних правил.

Що зміниться для учнів

  • До школи дитину тепер не пустять без маски. Єдиний виняток - для учнів молодшої школи - 1-4 класів. А от під час проведення занять маски можуть не використовуватися.
  • Час початку та завершення занять для класів і груп має бути різним. Графік харчування також формується з урахуванням максимальної кількості учнів, які можуть одночасно отримувати та вживати їжу, дотримуючись дистанції в один метр.
  • Для школярів діятиме маршрути руху і графік таким чином, щоб запобігати скупченню людей.
  • Перед початком занять педагоги будуть проводити опитування учнів щодо самопочуття та обстежуватимуть на ознаки респіраторних захворювань. У разі виявлення хвороби, учня ізольовуватимуть в окреме приміщення та повідомлятимуть батьків.
  • Пересування школярів між навчальними кабінетами повинно бути мінімізоване.
  • У коридорах та приміщеннях має бути розмітка для відокремлення учнів різних вікових груп.
  • Після кожного заняття провітрювати приміщення впродовж 10 хвилин.
  • Проведення занять з окремих предметів на свіжому повітрі.
  • На всіх входах до закладу мають бути місця для обробки рук антисептичними засобами. Основним заходом гігієни є миття рук з милом.

Також радимо ознайомитися, як працюватимуть школи Мукачева в умовах пандемії.


В регіонах, що відносяться до помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки.

У разі виявлення симптомів захворювання у дитини під час занять на неї треба надіти маску, відвести в окреме приміщення та повідомити батьків. Після цього вони мають звернутися до сімейного лікаря, який забезпечить приїзд бригади «швидкої», якщо цього потребує стан дитини.

Рішення про ізоляцію контактних з хворим осіб прийматиме лікар-епідеміолог після підтвердження випадку COVID-19.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

ДБ
до берегова

думаєте то легко? поміняймеся я вчителька. Куча папіря котрі треба закидувати дітям для науки, постійно бути на звязку. У школі на уроках, відчитав, прочитав, не зрозуміло пояснив. Живий котакт, а через інет того нема. Страдають і діти і вчителі. Не треба всіх під одну гребінку

З
Закарпатець

ну що ,всі хто голосував за зеленського ,жріть тепер

ДН
До нижнього

А ще при ссср залишаши на повторний рiк даунiв , а зараз дауни стали елiтою для таких , як ти даунiв ! В кембрiджi тебе так само не пустят на уроки без належноi форми , вчи мать часть твою маму , даун !

:
:)

У радянські часи в школу непускали без червоного галстука,тепер без маски.

Л
Лиса

Издевательство .

Ш
Школярка

Як це все нагадує концтабір, може ще ставити тавро дітям будемо!!! Нашо весь цей цирк???

Б
Берегово

нашим вчителям ці нововведення скоро набриднуть ...і знову підуть ніби на дистанційне навчання.А там сидять довольні дома,зарплата повністю і не мала на картку капає .Бо вірус і тільки їхнім сім"ям треба жити а іншим працювати.І їм учні до одного місця особенно старим каргам-пенсіонермам.Бісить ця не справедливість.

Читайте також