Студенти УжНУ розповіли, що краще, очне чи дистанційне навчання

63
4

Коронавірус кардинально змінив повсякденне життя людей. Вагомий етап у ці часи зазнає сфера освіти. Через карантин більшість навчальних закладів перевелися на дистанційне навчання.

Отже, які ж вони пари онлайн і чи до вподоби майстрам пера та митцям поетичного слова навчатися вдома? Про це дізнаємось у студентів 1 курсу, кафедри Журналістики та задамо їм декілька питань:

  1. Чи сумуєш за одногрупниками та навчанням в групі? Чи хочеш повернутися на очну форму освіти?
  2. Які позитивні та негативні відгуки, ти можеш дати щодо дистанційної освіти? Чого не вистачає, перебуваючи на онлайн-навчанні?
  3. Чи втомлює тебе дистанційне навчання? Чому?

Коштура Михайло, студент 1 курсу, кафедри «Журналістика»

1. «Чесно кажучи, я дуже сумую за одногрупниками, адже живе спілкування, важко замінити чимось. Все ж таки, веселіше навчатися в компанії друзів, ніж ноутбука. Хочеться вже повернутись на очну форму навчання, зустрітись з одногрупниками та викладачами.»

2. «З позитивного, я можу виділити те що не потрібно їхати далеко до університету,можливість навчатися в будь-якому місці, на мій погляд це дуже зручно. Недоліком такого навчання вважаю, відсутність особистого спілкування з викладачем, а також іншими студентами.»

3. «Так, втомлює, складається відчуття, що в подарунок до дистанційного навчання йде, відчуття самотності та ізольованості.»

Лисович Мирослав, студент 1 курсу, кафедри «Журналістики»

1. «Цікаве запитання, скоріш за все, ні, так як не маю часу сумувати, хочу закінчити навчання з відзнакою, тому весь вільний час, прагну виділяти на нього. На очну форму навчання дуже хочеться повернутись, так як вважаю, що навчання через гаджет, не зручне»

2. «З позитивного, навчання в спокійній атмосфері. Вдома завжди є все необхідне, їжа, тиша та все що можна забути, коли збираєшся в університет. Негативна риса дистанційного навчання, це не завжди присутній доступ в інтернет, бувають дні коли немає грошей його оплатити, а на парах присутнім потрібно бути.»

3. «Ні, до дистанційного навчання я вже звик, але все ж таки був би щасливий повернутися в рідний університет.»

Пецкович Діана, студентка 1 курсу, кафедри «Журналістики», спеціальність: «Реклама та зв’язки з громадськістю»

1. «Так, сумую, але завдяки соц. мережам, я можу зв'язатись зі своїми одногрупниками, це доволі зручно.»

2. «З позитивного, в зв‘язку з пандемією, студент не турбується щодо стану свого здоров‘я, адже навчається на відстані він може бути абсолютно впевнений що ця страшенна хвороба з меншою вірогідністю настигне його. Негативний фактор для мене, це перебування в ізоляції від інших, в мене пропала мотивація до навчання.»

3. «Чи втомлює мене дистанційне навчання?

Насправді в мене немає однозначної відповіді. Але скоріш за все так! Адже, постійно сидіти за гаджетом - це зрозуміло кожному, дуже погано для зору. Звісно є такі люди яким віртуальне життя більш до вподоби і сидіти вдома для них це просто казка. Я ж не з таких! Для мене тільки живе спілкування.»

Таким чином, очно з всіма чи дистанційно в спокійній атмосфері? Думки студентів різняться, для когось зручніше навчатись в самотності, а когось ця самотність вбиває. Однозначного рішення не можливо винести, так як, кожен з нас різної думки, але все ж таки, більшість за очне навчання.

Коментарі

С
Стурбована

Спаліть йому його Suzuki. І лишіть його звання кандидата наук . Covid-19, 20 , 21 22 ..... йому в рот .

В
викладач

все нормально, такси ми переглянемо згідно курсу. Перевагу надаємо мастер-кард, вестерн юніон. Кеш може бути інфікований. Вітаємо передплату, бо стаття у скопусі моя вийде і маю за ниї заплатити 2500грн. На конференцію у Хургаду і літом на Задорсьу конференцію треба їхати. У Мілан у бібілотеку, пак треба машину посвіжити, оскільки негоже кандідату наук їздити на старому сузукі гранд вітара.

М
Мілан

Діти вчаться дистанційно,а платити за навчання треба як за очне.Вважаю це не мправедливим.

С
Студент

Краще хай студенти медфака УжНУ вам розкажуть як "добре" дома сидіти вже рік. Зовсім нема ніякої практики. Тести рішати кожен день треба. Ніякого клінічного мислення! Не медфак, а х*йня. Вже набридло таке навчання. Будуть лікувати теж онлан вас.

Читайте також