
Красива, сяюча, зволожена, доглянута шкіра справляє неймовірний ефект на оточуючих, про цей факт було відомо ще в Стародавньому Єгипті 3500 р. до н. е. Догляд за шкірою – це було справжнє таїнство.
Жінки застосовували мазі з різноманітними пахощами й навіть отруйну ртуть та свинець. Секретом створення косметики володіли жерці, використовуючи цілющі трави, міру, ладан, а також олії троянди та лаванди. А перший довідник по косметиці склала сама Клеопатра. На щастя, сьогодні кожна жінка має грандіозний вибір косметичних засобів по догляду за обличчям. Та як же обрати найкращі? Ось про це й поговоримо далі.
Що таке сироватка для обличчя
Сироватка для обличчя або серум, до недавнього часу вважалася продуктом професійним і означає – концентрат. Містить у своєму складі приблизно в 10 разів більше біологічно активних речовин, вітамінів, керамідів ніж крем. Результат після застосування помітний одразу. Спектр дії серума досить широкий:
- активізує кровообіг й оптимізує роботу сальних залоз;
- поліпшує зовнішній вигляд шкіри;
- нормалізує водний баланс та усуває сухість;
- ефективно бореться з гіперпігментацією та слідами постакне;
- знімає запалення та зменшує висипання ;
- покращує пружність і еластичність шкіри;
- скорочує появу нових зморшок.
Важливо пам’ятати, що сироватки не підбирають за типом шкіри. Існують серуми, котрі призначені для боротьби з конкретними дефектами й тому їх слід наносити локально. А для загальної профілактики проблем зі шкірою наносять на всю поверхню обличчя. Віддавайте свій вибір сироваткам з органічним складом без парабенів й терміном придатності до 6 місяців. Великий вибір таких косметичних засобів можна з легкістю знайти в інтернет-магазині Froomo.
Наносити сироватку потрібно на вологу шкіру, щоб активні речовини проникли глибше, а після нанести зволожуючий крем. Саме сироватка дозволить суттєво підвищить ефективність вашого крему.
Флюїд для обличчя: способи нанесення й ефект
Флюїд – це косметичний засіб легкої гелеподібної текстури з активними компонентами. Відрізняється від інших типів засобів тим, що практично не містить у своєму складі жирів і рослинних олій. Легко вбирається, набагато швидше ніж звичайний крем, відновлює гідро-ліпідний бар’єр, глибоко зволожує, покращує стан шкіри та надає їй здорового сяйва. Адже основними компонентами є зволожуючі екстракти та різні форми кислот. Завдяки своїй текстурі підходить по догляду за шкірою різних типів, а також це чудова основа під макіяж. Найпопулярніші категорії флюїдів:
- зволожуючі – містять зволожуючі компоненти й запобігають сухості та зневодненню шкіри;
- матуючі – регулюють роботу сальних залоз і знижують вироблення себума, згладжують пори та рельєф шкіри;
- тонуючі – відносять до тональних засобів і є мультифункціональними: захищають шкіру від сонця, матують та надають тон шкірі;
- поживні – легка версія звичайних насичених кремів;
- сонцезахисні – містять SPF і захищають від UVA / UVB-променів.
Прийнято наносити вранці та ввечері на очищену й тонізовану шкіру, рухаючись по масажним лініям обличчя. Єдиним застереженням є застосуванням взимку через високий вміст рідини, при низьких температурах волога почне кристалізуватись на поверхні шкіри. У цьому випадку можна отримати шкоди більше, ніж користі.
Лосьйон для обличчя: застосування й результат
Косметологи переконують, що після вмивання обов’язково потрібно використовувати лосьйон для обличчя.
Лосьйон – косметичний засіб, який призначений для очищення шкіри, допомагає зняти залишки макіяжу й має заспокійливу, охолоджуючу або антисептичну дію. Основною функцією засобу – надати шкірі якомога більше вологи. В залежності від типу шкіри його додаткові функції можуть відрізнятися – тонізація, заспокоєння, боротьба з акне, ліфтинг ефект тощо.
До складу лосьйону можуть входити рослинні екстракти, бактерицидні речовини, борна кислота, молочна й фруктові кислоти, ефірні олії та навіть спирт. Зазвичай лосьйон використовують на завершальному етапі очищення шкіри. Як правило, більшість засобів не потребують змивання. Але є і виключення, якщо виробник позиціонує його, як самостійний продукт. Отже, завжди уважно прочитайте етикетку перед застосуванням. Обирайте лосьйон за типом шкіри та за основною діючою речовиною.
Якщо в складі наявний етиловий спирт у високій концентрації до 50%, то такий лосьйон призначений для очищення та дезінфекції епідермісу. Досить агресивний і підходить далеко не всім, особливо треба бути обережним тим, хто має чутливу шкіру. Коли серед компонентів присутні алое чи колаген – засіб чудово підійде для зволоження сухої шкіри. А лосьйони з вітамінними комплексами та гіалуроновою кислотою відмінно забезпечать ліфтинг ефект.