18 січня 1939 року у місті Хуст засновали "УНО" з представників усіх існуючих партій і груп, за винятком комуністів.
Саме в цей день було вирішено створити Українське національне об’єднання. Головою об’єднання став Федір Ревай, який на той момент був головою Української Центральної Народної Ради, а заступникмо Михайло Тулик. Почесним головою УНО було обрано Августина Волошина.
Федір Ревай був українським політичним діячем, родом із села Мирча Великоберезнянського району. Під час існування автономної Карпатської України з 14 вересня 1938 до 25 січня 1939 працював редактором газети «Нова свобода». Після утворення партії «Українське національне об'єднання» 24 січня 1939 очолив її центральний провід. 12 лютого обраний послом до Сойму Карпатської України. На засіданні регіонального парламенту став заступником голови Сойму і членом однієї з комісій.
Після угорської окупації ув'язнений у Тячівській тюрмі, згодом у таборі в селі Крива, потім у Вар'юлопоші біля Ніредьгази. Після звільнення жив і працював у Хусті, політикою не займався, проте намагався через угорських націоналістів добитися автономних прав для Закарпаття (1939—1941). Після заняття Закарпаття радянською армією у 1944 заарештований агентами «Смерш». Після допиту Федора Ревая засудили і відправили до радянської в'язниці в місті Єнакієве, де він і помер у 1945 році.