У Братиславі виявили та депортували 12 українців-заробітчан з польськими візами

48
3

Словацька поліція у справах іноземців виявила українців, які працювали на території Словаччини нелегально.

Як офіційно повідомляється, поліцейські отримали інформацію про іноземців, які без належного дозволу працюють на складах у районі Старої Вайнорської у Братиславі. На місці під час перевірки було виявлено 12 українців, які здійснювали пакувальні роботи. Вони мали лише польські візи, які не дають права працювати на території Словаччини.

Згідно з розпорядженням Департаменту зовнішньої політики, нелегальних працівників було депортовано з країни. На це їм дається строк у сім днів. Також українцям на 1 рік забороняється в'їжджати не тільки на територію Словаччини, але й у будь-яку країну Шенгенської зони.

Поліція у справах іноземців інформує, що продовжуватиме виконувати свої обов'язки і перевірятиме всю інформацію про нелегальну роботу іноземців та їх несанкціоноване перебування у Словаччині.

Нагадаємо, що минулого року у Словаччині на фабриці затримали 27 робітників-українців - за словами свідків поліція поводилася з ними досить брутально.

Також минулого року з Чехії було депортовано понад 1000 громадян України, які незаконно працювали в країні з польськими дозволами на роботу.

Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс. За його словами українські громадяни одержують дозволи на роботу в Польщі, а потім їдуть до Чехії. Однак працювати тут з польськими дозволами - незаконно.

Перебийніс зазначив, що чеський уряд декларує бажання активніше залучати робочу силу з України. Однак процедура працевлаштування українців є надзвичайно складною і триває в деяких випадках 5-6 місяців.


Читайте також по темі:

У Чехії влаштували облаву та депортували значну кількість українців з польськими візами

Уряд Чехії вдвічі збільшив квоту на працівників з України

Коментарі

РК
Радіо Крокодил

Моц нам са лібі арабі ,а й наші голкі іх моц потршебують. Но та набирайте си арабuв , та най вас там шукавуть .

1
1

Однак процедура працевлаштування українців у Чехію є надзвичайно складною і триває в деяких випадках 5-6 місяців, а у більшості випадків декілька років

С
Сервус

Словаки бiзнесувуть. То хороша схема - набрати рабiв, дати iм поробити пару мiсяцiв, грошi пообiцяти у кiнцi та й здати у полiцiю. Щитай робота зроблена, зарплата ни уплачена. З полiцiею договорено заздалегiть, шо штраф за нелегалiв менший за ниуплачену зарплату. Iтак, словацька полiцiя в плюсi - розкрили незаконне перебування, словацька держава в плюсi - в бюджет пiде штраф, словацький роботодавець у плюсi - у карманi лишаеться рiзниця мiж ниуплаченою зарплатою i штрафом, посередники у плюсi - за свою роботу, пошук рабiв отримали грошi. I лиш однi заробiтчани у мiнусi - наплатилися, наробилися получили депортацiю i вернулися без купiйки. Мдааа

Читайте також