У Мукачеві думали як заощадити на енергоносіях та зберегти екологію (ВІДЕО)

11
1

Це тема № 1 для «кухонних розмов» і не тільки. Її піднімали і в міській ратуші. Мукачівські посадовці разом із представниками Львівської громадської організації говорили про перспективи енергетичних кооперативів.

Тема конференції  – питання  енергозбереження, що сьогодні  особливо актуальне. Зібрались  представники Львівської громадської  організації  – агентство національного розвитку та представники місцевої влади. Говорили про переваги енергоощадної програми для місцевих громад.

Також показували приклади вже існуючих енергетичних кооперативів, їх варіанти та короткі бізнес-плани.

Енергетичні кооперації спрямовані на розвиток місцевого підприємництва, зменшення витрат за допомогою використання сонячних електростанцій та біологічного палива.

Ернест Нусер каже: краяни підтримують перехід на альтернативні види палиьного, тому приклади природокористування, представлені на конференції, можуть стати корисними для громад.

За словами представників  місцевої влади, вони підтримують розвиток енергетичних кооперативів. Вже в наступному опалювальному сезоні всі державні заклади міста використовуватимуть біопаливо.

М-Студіо

Коментарі

В
Вася

Бiопаливо значить дерева будуть рубати, лiс знищувати. Ця программа через 5 рокiв покаже повну свою безперспективнiсть, тяжкi екологiчнi наслiдки. До галичан нiяк не доходить, що якщо всi будуть топити деревом то його через пару опалювальних сезонiв можно буде записувати до червоної книги. Треба 60 рокiв щоб виросло дерево. Треба працювати в другому напрямку, це пiдвищувати матерiальний достаток населення, щоб кожний мав змогу топити газом, як у Європi. Но тут у галичачин всi проєкти пробуксовують. Як готовоє використати ми самi знаємо без галичан, що сонце грiє також знаємо. Галичинани для себе це вiдкрили зовсiм недавно, до цього грiлися методом швидко фiзичного руху або скачками з подскоками. Не треба нам таких галицьких порад, найшли кого слухати.

Читайте також