Сьогодні у Мукачеві відкривається виставка енерго-інформаційного живопису та хустин

179 2

Мукачівська міська картинна галерея сьогодні відчиняє двері для незвичної виставки - авторських робіт майстрині Наталії Солдатенко у стилі енерго-інформаційного живопису.

Відкриття відбудеться 5 липня о 17:00 за адресою вул. Успенська, 5. В експозиції - авторські полотна та художні хустини, створені за малюнками майстрині, повідомляє Мукачівська міська картинна галерея.

Стиль, у якому працює Наталія Солдатенко, - енерго-інформаційний живопис - поєднує символіку, колір та особливу творчу енергію. За словами авторки, кожен твір покликаний дарувати позитивні емоції, гармонію, внутрішній баланс та натхнення.

Виставка триватиме до 16 липня. Вхід вільний.


Дивіться також: СК «Мукачево» здобув срібло чемпіонату Закарпатської області

Коментарі

В
Варош

Прошу редакцію сайту створити рубрику "анонс-афіша", бо те що проходить у місті часто взнаєш постфактум.

U
Ufd

Кашпировский нервно курит в сторонке

Читайте також