Виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич разом з підприємцем Андрієм Балогою презентували спільний проект популяризації Закарпаття.
Конкурс «Пишемо про Закарпаття разом» триватиме з 23 листопада до 23 грудня. Переможців буде оголошено за 3-а номінаціями:
• за найбільшу кількість якісних статей про Закарпаття в українській Вікіпедії;
• за найбільшу кількість якісних фотографій про Закарпаття в українській Вікіпедії;
• за найбільшу кількість якісних статей про Мукачево в українській Вікіпедії;
Відповідно призами для переможців будуть:
• 2 планшети Asus Transformer Pad Infinity TF700T 32GB Doc (TF700T-1I041A) Champagne gold
• фотоапарат Canon EOS 1100D 18-55 DC III KIT
• інші заохочувальні призи та сувеніри
Взяти участь в конкурсі можуть усі бажаючі, незалежно від віку, що згодні поділитися своєю творчістю. Для цього учасник повинен зареєструватися в українській Вікіпедії (якщо не був зареєстрований раніше), вказавши діючий e-mail.
Додаткові умови, інструкція й технічні поради для учасників конкурсу можна знайти в окремій статті на Вікіпедії. Саме дотримання цих вимог гарантує вам успішну участь у проекті.
Виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич покладає неабиякі надії на конкурс «Пишемо про Закарпаття разом», адже це перший регіональний проект такого типу, відтак є надія, що саме з Закарпаття візьмуть приклад й інші області.
Зі свого боку мер Мукачева Золтан Ленд’єл зазначив журналістам, що Вікіпедія – це гарний інструмент для закарпатців, аби популяризувати свій край та показати його усьому світу з хорошого боку.
Підприємець Андрій Балога дуже сподівається і зробить усе можливе, щоб до конкурсу долучилося якомога більше закарпатців, насамперед, молоді, студентів. «Спільний проект з Вікіпедією дасть усім нам можливість більше дізнатися про Закарпаття, у тому числі місцевим жителям. Для закарпатців – це чергова можливість популяризувати свій край та привід пишатися ним».
Також на події були презентовані кращі фото міжнародного конкурсу Wiki Loves Monuments, який втретє пройшов у понад 30 країнах світу, а в Україні вперше. Закарпаття, зокрема Мукачево відзначилося тим, що місто передало повний список пам’яток з координатами та світлинами.
Незабаром читайте інтерв’ю з Юрієм Пероганичем, який розповів додаткові подробиці про міжнародний та регіональний проекти за участі Вікіпедії.