
Захід відбудеться 6 березня о 10-ій в конференцзалі Діагностичного центру (вулиця Грушевського,29).
На зустрічі з мамологом - Юрченко Ларисою даватимуть практичні поради, розповідатимуть пізнавальні історії з практичної роботи та проведуть розіграш. Щоб записатись на захід - треба зателефонувати у кол-центр: 0800503118 (для з'єднання оберіть 2).
Як відзначають в діагностичному центрі, з кожним роком фіксується все більша кількість звернень жінок із захворюваннями грудей.
Причин багато: постійні стреси, шкідливі звички, зміна ритму життя, спадковість, травми. Проте, виявивши якийсь збій у своєму організмі, жінки не одразу поспішають на консультацію до лікаря і це згодом ускладнює лікування.
До лікаря-мамолога треба звернутись, якщо є:
- Біль і набухання молочних залоз у період ПМС.
- Якщо у вас були травми грудей в результаті падінь, аварій, під час активних занять спортом.3.Якщо вам більше 30 років і у вас ще не було вагітності, з певних обставин ви переривали вагітність або були мимовільні викидні. Все це є факторами для розвитку захворювань грудей.
- Грудне вигодовування (якщо в період лактації ви помітили застійні явища в грудях, болючість молочних залоз, і підвищення температури тіла).
- Якщо підвищений показник естрогену. Гіперестрогенемія дуже часто призводить до розвитку різних захворювань молочної залози.
- Біль в соску, зміна кольору, форми, структури ареоли соска і сосків: лущення, почервоніння, подразнення, свербіж, висипи, є виділення з соска тощо.
- Якщо у когось із родичів були онкологічні захворювання грудей.
- Навіть якщо у вас немає жодного приводу для хвилювань і вас нічого не турбує, вам все одно необхідно раз в 2 роки відвідувати мамолога в профілактичних цілях і робити УЗД молочних залоз.
- Після 40 років обстеження у жінкам необхідно робити раз в рік.
Дивіться також: кожен 4-ий закарпатець у якого виявляють рак має вже 4-ту стадію.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!