![](https://mukachevo.net/uploads/media/images/image/03/d9/03d907cac04a4f4bae43c931695c00d1p5tcagfnwj9ibhb_conv_preview-big.jpg)
Про це йдеться у відповіді на запит зроблений громадською організацією "Декомунізація. Україна".
"Повідомляємо, що пам'ятник, який розташований у селищі Тересва, зведено на честь мешканців села, які у роки Другої світової війни загинули у боротьбі з нацистськими окупантами...", - саме таку дав відповідь селищний голова Тересвянської громади Ігорь Грабарь на запит голови ГО Декомунізація. Україна" Вадима Позднякова.
Нагадаємо, у селищі Тересва, що на Закарпатті, на день вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України священник повів дітей до пам'ятника радянському солдату.