У Тячеві демонтували радянську меморіальну дошку

8
4

Громади продовжують очтщуватися від радянської епохи.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомляє проєкт “Декомунізація. Україна”.

Формально прам’ятний знак встановлено на пам’ять посмертного нагородження двох учасників порятунку людей під час повені, однак він був перенасичений радянськими символікою та ідеологією – від забороненої чинним законодавством п’ятикутної радянської зірки, яка досі використовується збройними силами російської федерації, до останнього рядка тексту.

За даними проєкту “Декомунізація. Україна”, Закарпаття посіло четверту сходинку в ТОП-5 регіонів України, де залишилося перейменувати найменшу кількість вулиць, обігнавши за цим показником навіть Волинь, де свого часу ародилася Українська повстанська армія (УПА).

Однак, слід пам’ятати, що Закарпаття є одним із найменших регіонів України.

Коментарі

ДД
до до

то комуністи строїли чи люди? Половину туденти робили, бо як усе комуністи не валовшну боли організувати стройорганізації. А де ся діла мукачівська торговельна академія при комуняках? Ушитко тягли комуняки в Ужгород, нищачи мукачівську економіку і освіту.

ДС
до сомаре 20:18

В Унґварови університет на бамі построїли, наприклад

С
сомаре

котрі школи комуняки настроїли? Назви ми хоть єдного першого секретарагоркома, што з фанкликом шось зробив! Хоть єдного. Кілько в Вариши построїли? 11- ту і всьо? За 50- т років єдну школу і пару корпусів. І се Мукачево перед войнов мало 30 тис населення, а через 50 років 85 тис. У три раз білше! Де ті школи у три раз білше! Ю? Ге? Комуняцький лизоблюде старий хрене

ГУ
гет удці

фабрику би добре удкрити но то міліарди гривень а знести погань яка привлікає русню копійки

Читайте також