У закарпатському Репинному освячено новий православний храм

14
3

Позаминула неділя для православних вірників с. Репинне була особливою. Тут відбулася подія історичного значення — освячення Свято-Ільїнського православного Божого храму.

Розділити духовну радість з настоятелем храму Сергієм Паньком та парафіянами Репинного прийшли вірники з навколишніх сіл, священнослужителі храмів Келечинського благочиння на чолі з благочинним Іваном Ігнатом.

Святу божественну літургію очолив Високопреосвященнійший Марк, архієпископ Хустський і Виноградівський. Послухати проповідь владики, причаститися з його рук Таїнством Христовим з вірою у спасіння душі йшли дорослі і діти. Перший хресний хід навколо новозбудованого храму залишить слід не тільки в історії, а й пам’яті та серцях його учасників.

Виступаючи перед вірниками з архієрейською промовою, посилаючись на приклади Священного писання, владика Марк подякував парафіянам за щирий прийом, труди, внесені ними у зведення святині, закликав усіх до щоденного молитовного спілкування з Богом як у храмі Божому, так і своїх домівках.

За заслуги перед церквою, внесений посильний матеріальний і фізичний вклад у її будівництво владика нагородив срібною медаллю ІІ ступеня Преподобного Алексія Карпаторуського жителя Репинного, голову парафіяльної ради Юрія Стеця. Архієрейських грамот Високопреосвященнійший Марк удостоїв народного депутата України Михайла Ланя, голову райдержадміністрації Василя Щура, сім’ї — Магдича, Кіса, Юртина, Крисяка, Кінча та ряду інших вірників православної церкви.

За участь у святому дійстві подякували владиці, усім вірникам благочинний Келечинського благочиння прот. Іван Ігнат та настоятель Свято-Ільїнського православного храму с. Репинне о. Сергій Панько.

Коментарі

*
*****

Повністю підтримую Олега! Краще б для дітей щось за ці гроші будували.

Х
ххх

кому ся не любить не читай і не коментуй

О
олег

Коли ж ми побачимо статті про те, як в с.Поляна чи в м.Ужгород відкрили філіал інституту молекулярної біології або біохімії? Чи як ві Львові заклали фундамент природничого музею, а у Харкові створили кібернетичний центр для молоді? Я не є проти релігії і культу, але вже так хочеться почати жити в країні, котра думає і про теперішнє, прагне жити сучасним та робити кращим майбутнім, а не тільки готуватись до примарної вічності. Зрозуміло, якщо держава бідна, нелюдська і зруйнована то людям нема на що в світі сподіватись і вони хочуть ін., кращого світу; настільки хочуть, що починають у його існування вірити. Але якщо українці почнуть тягнутись до освіти й науки, розвивати інститути і лабораторії, то знання зробить їх більш зрілими та дозволить по-дорослому жити в світі і сприймати його. А до того часу ми повсюдно будуємо культові споруди, а наші діти продовжують померати від лейкозу, жінки - від раку, чоловіки - від інфарктів, а українці в цілому - від неосвічченості і легковіря.

Читайте також