У закарпатських горах помітили рідкісного гризуна (ФОТОФАКТ)

67
6

Тваринку сфотографувала Оксана Полулях у селі Богдан Рахівського району.

Соня лісова добре відрізняється від інших гризунів нашої фауни сіро-бурим забарвленням хутра, пухнастим хвостом, чорною смугою, що йде через око, та чіпкими пальцями. Довжини тіла та голови — 90-116 мм, хвоста — 60-93 мм, лапки — 20-24 мм.

Цей гризун поселяється у лісах та садках. Свої гнізда влаштовує у дуплах дерев, в шпаківнях, часто селиться поблизу людей, зокрема у господарських приміщеннях. Соня часто стає жертвою котів та куниць.

Соня лісова дуже добре приручається з малого віку. В ранньому віці добре п'є молоко (розведену «дитячу суміш») з піпетки, у віці від 2-х тижнів до 3-х місяців надає перевагу комахам, особливо охоче їсть коників, великих нічних метеликів, «борошняних червів». За один день з'їдає близько 10-20 комах. Воду п'є часто, дуже любить ягоди та фрукти. Активна переважно у вечірні години.

Нагадаємо, що у Берегові виявили павука, який може вкусити людину.



Коментарі

М
мукачівець

тих гризунів повна ратуша..балога наркоман,федів ворюга,барчій слимак..гризуть НАРОДНИЙ БЮДЖЕТ і не УДАВЛЯТЬСЯ НИКОЛИ ТІ ТВАРІ

Д1
до 14:51

А може я жона

С
Совість

Садіть дерева,а не займайтеся дурницями,зберіть людей і ліс відновлюйте щоб цим бурундучкам було де жити

Р
Родентологу

Чоловіче, напиши шоутото такоє "родентолог". Бо ці неуки з редакціі та 73процента населення подумають шо то якась швабська фамілія.

Р
Родентолог

Взагалі-то це не соня лісова, а вовчок горішковий (Muscardinus avellanarius) -- один із самих банальних видів гризунів усіх типів лісів Закарпаття. Так що новина ні про що, тільки заради гарної фотки.

В
Вова

Розвод! Не є новини та робете! Бігаєте з Іграшками по горах... Dебіли!

Читайте також